شنبه, 20 آذر 1400 15:52

قاسم بی‌نیاز مجری برنامه "به خانه بر می‌گردیم" تلویزیون، مدیر کل دیپلماسی عمومی و اطلاع رسانی سازمان انرژی اتمی شد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
قاسم بی‌نیاز مجری برنامه "به خانه بر می‌گردیم" تلویزیون، مدیر کل دیپلماسی عمومی و اطلاع رسانی سازمان انرژی اتمی شد قاسم بی‌نیاز مجری برنامه "به خانه بر می‌گردیم" تلویزیون، مدیر کل دیپلماسی عمومی و اطلاع رسانی سازمان انرژی اتمی شد

سی و یک نما - معاون رئیس جمهور در حکمی «سید قاسم بی‌نیاز» را به‌ سمت مدیر کل دیپلماسی عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان انرژی اتمی ایران منصوب کرد.

با حکم محمد اسلامی، معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران، سید قاسم بی‌نیاز به‌عنوان مدیر کل دیپلماسی عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان انرژی اتمی ایران منصوب شد.

اسلامی ضمن تقدیر از تلاش‌های بی‌دریغ دکتر «مهدی ذوالفقاری» در دوران تصدی مدیریت اداره کل دیپلماسی عمومی واطلاع رسانی، سید قاسم بی‌نیاز را به‌عنوان مدیر کل جدید دیپلماسی عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان انرژی اتمی ایران معرفی کرد.

در بخشی از این حکم انتصاب آمده است:

"آشنایی آحاد مردم با دستاوردهای مهم هسته‌ای و نقش بی بدیل آن در توسعه علمی، صنعتی و اقتصادی کشور از طریق تولید آثار فاخر هنری از اداره کل دیپلماسی عمومی و اطلاع رسانی سازمان مورد انتظار است.
امید است با اتکال به خداوند متعال، با روحیه انقلابی در تعامل سازنده و فراگیر با مجموعه شرکت ها و بخش های سازمان، دیگر نهادها، وزارتخانه‌ها، سازمان‌های مختلف و نیز رسانه‌های کشور به ویژه سازمان صدا و سیما، در راستای تحقق اهداف سازمانی کوشا باشید."

سید قاسم بی‌نیاز مدیر کل جدید دیپلماسی عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان انرژی اتمی ایران، پیش از این قریب به دوازده سال به عنوان مشاور وزیر، مدیر کل روابط عمومی و اطلاع رسانی و رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی در وزارت راه و شهرسازی مشغول بوده است.

همچنین این چهره رسانه‌ای از سال ۱۳۷۴ تاکنون به عنوان گوینده، سردبیر و مجری شبکه های مختلف رادیو و تلویزیون با سازمان صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران همکاری داشته است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید