شنبه, 02 دی 1396 03:30

محمد بحرانی در همین نزدیکی شب یلدا/ دل من از همه بیشتر برای جناب خان تنگ شده است

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
محمد بحرانی در همین نزدیکی شب یلدا/ دل من از همه بیشتر برای جناب خان تنگ شده است محمد بحرانی در همین نزدیکی شب یلدا/ دل من از همه بیشتر برای جناب خان تنگ شده است

شب یلدا محمد بحرانی مهمان برنامه همین نزدیکی با اجرای مژده لواسانی بود و از خودش گفت و از اینکه به حضور دوباره جناب خان در سری جدید امیدوار است. بحرانی گر چه به شخصه یک هنرمند منحصر به فرد محسوب می شود اما خود نیز می داند در قالب هیچ شخصیتی به اندازه جناب خان نتوانسته داشته ها و توانایی هایش را عرضه کند و در دل مخاطب جای ویژه بگیرد. همانطور که خندوانه و صاحب امتیاز جناب خان هم می دانند نقش این عروسک با این کارآکتر تا چه حد برای هر دو واجب و پر سود است

محمد بحرانی در این برنامه گفت: مذاکره برای حضور جناب خان در خندوانه از مذاکره با ٥ +١ پیچیده‌تر است اما خبرهایی که من شنیده‌ام حکایت از آشتی دو طرف مذاکره دارد. وی اظهار امیدواری کرد مشکلات برای حضور این عروسک در سری جدید خندوانه حل خواهد شد.
محمد بحرانی در این ویژه برنامه یلدایی شبکه دو سیما ابراز تاسف کرد از اینکه طی سال جاری هیچیک از عروسک هایی که صداپیشگی آن‌ها را بر عهده داشته است مثل جناب خان و عروسک‌های کلاه قرمزی روی آنتن نرفتند. او گفت:" امسال، سال عجیبی بود و عروسک‌ها روی آنتن نرفتند، امشب شب یلداست و امیدوارم همه آشتی کنند و جناب خان و باقی عروسک‌ها دوباره روی آنتن بروند".
این بازیگر-صداپیشه در پاسخ به پرسش مجری برنامه درباره اینکه چه کسی او را به این عرصه آورد، گفت:" من شیرازی هستم و در یک جشنواره تئاتر خانم مریم سعادت مرا دید و به کارهای عروسکی معرفی کرد و از آنجا کار عروسک بازی من شروع شد و بعد دوستم امیرسلطان احمدی از مجموعه “کلاه قرمزی” مرا هم به ایرج طهماسب معرفی کرد. بحرانی درباره اینکه دلش چقدر برای عروسک جناب خان تنگ شده است،گفت: باور کنید دل من از همه بیشتر برای جناب خان تنگ شده است و امیدوارم در سری جدید “خندوانه” شاهد حضورش باشیم .

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید