یکشنبه, 31 خرداد 1394 17:36

مدیر شبکه سه سیما: عدم پخش سرود ملی آمریکا عمدی نبود / در بازی امشب مهمان نوازانه تر خواهیم برد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
مدیر شبکه سه سیما: عدم پخش سرود ملی آمریکا عمدی نبود / در بازی امشب مهمان نوازانه تر خواهیم برد مدیر شبکه سه سیما: عدم پخش سرود ملی آمریکا عمدی نبود / در بازی امشب مهمان نوازانه تر خواهیم برد

سی و یک نما – ایرانی یعنی مهمان نوازی. یعنی با معرفت بودن و چه تریبونی بهتر از بازی دوم والیبال ایران و آمریکا که ثابت کنیم ، به مهمان مان و به سرود ملی کشورش احترام خواهیم گذاشت حتی اگر دررویکردهای ملی و سیاسی با آن کشور مشکل داشته باشیم.دو روز پیش در مسابقه ی تاریخی که قهرمانان والیبالیست ما با اقتدار بازی مقابل آمریکا را بردند ، در این زمینه خیلی سرفراز نبودیم و بهانه دادیم به دست بهانه جویانی که می خواستند این برد را کمرنگ کنند اما امشب جبران خواهیم کرد که ورزش زیباترین صحنه ی صلح و دوستی در دنیاست.

غلامرضا میرحسینی مدیر شبکه سه سیما در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، درباره پخش مسابقه والیبال ایران و امریکا از هفته‌ ششم لیگ جهانی 2015 و ایجاد مشکل فنی در این مسابقه گفت: مقداری بی نظمی در محل برگزاری مسابقه والیبال ایران و آمریکا به چشم خورد که باعث شد تا به بعضی از تجهیزات ما صدمه جدی وارد شود و از جمله آن‌ها اینکه یکی از دوربین‌های ما از دست رفت و برای دو دوربین شبکه نیز مشکلات فنی پیش آمد.

وی با بیان اینکه این جو ورزشگاه آزادی بر روی آنتن نیز تاثیرگذار بود، افزود:‌ پخش زنده اذان مغرب هم که قرار بود به صورت زنده پخش شود از برنامه‌های ما بود که همکاران ما تمام تلاش خود را در این امر به خرج دادند.

مدیر شبکه سه سیما اضافه کرد: بی‌نظمی و این استرس حاکم بر فضای مسابقه باعث شده بود که در لحظه پخش سرود کشور مهمان دچار اختلال شدیم و ما مجبور شدیم تصویر را در قاب داشته باشیم و صدا را از مکان سالن برگزاری مسابقه نداشتیم و امیدواریم که این مشکل امشب دیگر تکرار نشود.

میرحسینی تصریح کرد: هیچ تعمدی در این کار نبوده است و به دلیل وجود مشکلات فنی نتوانستیم سرود کشور امریکا را پخش کنیم. این یک قانون است و این کشورها همانگونه که سرود جمهوری اسلامی ایران در آن کشورها نواخته می‌شود و پرچم ما به اهتزار در می‌آید باید در ایران هم این اتفاق بیفتد و امیدواریم که دیگر چنین اتفاقی تکرار نشود.

وی در پایان یادآور شد: مسابقه والیبال ایران و امریکا از ساعت 21 امشب از شبکه‌های «سه»، «اچ دی» و «ورزش» پخش می‌شود و امیدواریم که با موفقیت تیم ایران این مسابقه به سرانجام برسد.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید