شنبه, 04 بهمن 1399 11:03

مرحله نیمه نهایی «عصر جدید» از فردا یکشنبه ۵ بهمن شروع می‌شود

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)
مرحله نیمه نهایی «عصر جدید» از فردا یکشنبه ۵ بهمن شروع می‌شود مرحله نیمه نهایی «عصر جدید» از فردا یکشنبه ۵ بهمن شروع می‌شود

سی و یک نما - پخش مرحله نیمه نهایی از برنامه «عصر جدید»، پس از ۶ ماه وقفه به دلیل شیوع ویروس کرونا، از یکشنبه ـ پنجم بهمن ماه ـ از سر گرفته می‌شود.

احسان علیخانی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود از بازگشت «عصر جدید» پس از ۶ ماه توقف خبر داده و نوشته است: «شش ماه کار خوابید. به امید بهتر شدن اوضاع کرونا و اینکه بتونیم شرکت کننده ها رو بیاریم از شهرستان برای ضبط، بالاخره اوضاع قدری بهتر شد که محدودیت سفرهای بین شهری برداشته شد و ما شروع کردیم، البته بدون تماشاگر که این خیلی انرژی مسابقه و همه مارو کم میکنه ولی نگران سلامتی تماشاگران عزیزمون بودیم ان‌شاالله اسفند بتونیم فینال رو با تماشاگر ضبط کنیم.»

احسان علیخانی همچنین اعلام کرده که از شنبه همین هفته (۴ بهمن ماه) بعد از خبر ۲۲ مرور مرحله قبل پخش می شود و از یکشنبه بعد از خبر ۲۲ پخش مرحله نیمه نهایی «عصر جدید» شروع می‌شود.

این مجری و تهیه کننده در پایان ابراز امیدواری کرده است که بتوانند اسفندماه فینال عصر جدید را با حضور تماشاگران ضبط کنند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید