چهارشنبه, 16 اسفند 1402 18:59

معرفی سریال "افعی تهران" به کارگردانی سامان مقدم / تو! سی ساله می‌خوای فیلمِتو بسازی + تصاویر

نوشته شده توسط سی و یک نما
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
معرفی سریال "افعی تهران" به کارگردانی سامان مقدم / تو! سی ساله می‌خوای فیلمِتو بسازی + تصاویر معرفی سریال "افعی تهران" به کارگردانی سامان مقدم / تو! سی ساله می‌خوای فیلمِتو بسازی + تصاویر سی و یک نما

سی و یک نما - آرمان بیانی (پیمان معادی) مدرس و منتقد سینما، سالهاست که می‌خواهد فیلمش را بسازد و حالا یک قاتل زنجیره‌ای به نام "افعی تهران" سوژه‌ای است که او به دنبال ساختن آن است و برای ساخت فیلم توانسته یک تهیه‌کننده‌ی بانفوذ پیدا کند تا شاید پایانی باشد برای جمله‌‌ی تحقیرآمیزی که مدام از دیگران می‌شنود: " تو! سی ساله می‌خوای فیلمتو بسازی".

بیانی فرزند یک زندگی نافرجام است که خود نیز زندگیِ مشترکِ شکست خورده ای داشته. و حالا تصمیم گرفته برای مشکلات روحیش به یک درمانگر مراجعه کند.

او به روانکاو خود (سحر دولتشاهی) می‌گوید که باید حتما قبل از پنجاه سالگی فیلمش را بسازد، در حالی که فقط یکسال تا این سن فاصله دارد. او در میان کلامش از " ترومن کاپوتی" کُد می‌آورد که شاید کلید واژه‌ی معمای زندگی او باشد. آرمان بیانی به روانکاو می‌گوید که علت انتخاب این سوژه قاتلِ سریالی هست که کسانی را میکُشد که متهم به آزار جنسی کودکانند.

دراین میان یک تماس تلفنی خبری به او می‌دهد که می‌تواند زندگی شخصی‌اش را در مسیر تازه ای قراردهد و....

قسمت اول سریال "افعی تهران" به کارگردانی سامان مقدم و نویسندگی پیمان معادی و تهیه‌کنندگی جواد فرحانی در ژانر درام اجتماعی/جنایی از پلتفرم "فیلمنت" منتشر شده است.

پیمان معادی نویسنده‌ی این سریال بازی در نقش اصلی آن را نیز بعهده دارد که در همین قسمت اول توانایی‌های خود را در ایفای نقش به رُخ می‌کشد ضمن اینکه افعی تهران دومین همکاری وی با سامان مقدم، بیست سال پس از فیلم موفق «کافه ستاره» محسوب می‌شود.

در سریال «افعی تهران» بازیگرانی چون پیمان معادی، سحر دولتشاهی، آزاده صمدی، پژمان جمشیدی به همراه  مریلا زارعی، هومن سیدی، مهسا حجازی، بهادر مالکی، به‌آفرین غفاریان، نیلوفر کوخانی، تورج اصلانی، امیراحمد قزوینی، محمد صدیقی مهر و بازیگر خردسال ماهور نعمتی حضور دارند.

Untitled-1 copy.jpg

Untitled-6 copy.jpg

Untitled-8 copy.jpg

Untitled-9 copy.jpg

Untitled-10 copy.jpg

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید