جمعه, 16 ارديبهشت 1401 14:35

منتخب فیلم‌های آلن دلون از شبکه نمایش پخش می‌شود

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتخب فیلم‌های آلن دلون از شبکه نمایش پخش می‌شود منتخب فیلم‌های آلن دلون از شبکه نمایش پخش می‌شود

سی و یک نما - شبکه نمایش سیما در هفته پیش رو منتخبی از آثار "آلن دلون" را روی آنتن می برد.

به گزارش سی و یک نما به نقل از روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه از شنبه، 17 اردیبهشت ماه به مدت یک هفته مروری بر فیلم های "آلن دلون"، از بزرگان سینمای فرانسه و جهان خواهد داشت.

فیلم و تله فیلم های ایرانی شبکه نمایش که از شنبه 17 تا 23 اردیبهشت ماه در ساعت 13 پخش خواهد شد عبارتند از: "نازلی"، "خواب یک ستاره"، "عاشقانه ای برای سرباز وظیفه رحمت"، "کنارتو می خندم"، "خواب های خط خطی"، "ایستگاه سلام"، "به دنیا آمدن".

فیلم های منتخب خانوادگی که بخش ثابت ساعت 19 شبکه نمایش است، در هفته پیش رو به ترتیب شامل این فیلم ها هستند: "خانواده گرفتار"، "پچ آدامز"، "نجات خانوادگی"، "روزی که خواستگار آمد"، "مائودی"، "بروسلی جنگجو"، "پنجاه درصد زندگی".

"آلن فابین موریس مارسل دلون" مشهور به نام آلن دلون، متولد 1935 در پاریس است. او در کودکی پس از جدا شدن والدینش به خانواده ای دیگر واگذار شد و زندگی سختی داشت. در نوجوانی به کارهای زیادی از جمله قصابی پرداخت اما در نهایت وارد ارتش شد و در آنجا مشغول به خدمت شد. پس از آن دوباره به پاریس برگشت و به کار در کافه ها پرداخت. در همین کافه ها با بازیگر فرانسوی "ژان-کلود بریالی" آشنا شد و به همراه او با کرایه کردن یک دست لباس راهی جشنواره فیلم کن شد.

در جشنواره کن به خاطر چهره جذاب و سینمایی که داشت تبدیل به ستاره آن شب شد و پیشنهادات بسیاری از کارگردان های بزرگ دریافت کرد و تبدیل به یک ستاره شد.

فیلم های منتخب این هنرمند که هفته آینده از شبکه نمایش پخش خواهند شد شامل این فیلم هاست: "ضارب"، "عقرب"، "دایره سرخ"، "زورو"، "شوک"، "سامورایی" و "آفتاب سرخ".

فیلم های ساعت 23 شبکه نمایش هم شامل این فیلم ها هستند: "خاطرات یک قاتل"، "چند مرد خوب"، "آگاتا و حقیقت قتل"، "فهرست آرزوها"، "سکوت"، "تصنیف باستر اسکراگز" و "مانی و ندا".

منتخب فیلم های کلاسیک این هفته نمایش به ترتیب روز پخش از شنبه تا جمعه، 17 الی 23 اردیبهشت ماه به شرح زیر است: "دور دنیا در هشتاد روز"، "اهانت"، "گوپی سرخ دست"، "این فرار مرگبار"، "دایی من ژاک، "برندگان و گناهکاران" و "مردان خشن".

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید