جمعه, 25 دی 1394 17:56

نقد نمایش "این آب آشامیدنی نیست" نوشته‌ی وودی آلن در برنامه نقد تئاتر

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
نقد نمایش "این آب آشامیدنی نیست" نوشته‌ی وودی آلن در برنامه نقد تئاتر نقد نمایش "این آب آشامیدنی نیست" نوشته‌ی وودی آلن در برنامه نقد تئاتر

سی و یک نما- برنامه «نقد تئاتر» که شنبه ۲۶ دی ماه ساعت ۲۱ روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود به نقد و بررسی نمایش «این آب آشامیدنی نیست» می پردازد.

نقد و بررسی نمایش «این آب آشامیدنی نیست» به نویسندگی وودی آلن، ترجمه نگار شاطریان و کارگردانی داوود بنی‌اردلان که تا ۳۰ دی در تالار حافظ بر صحنه است از جمله بخش های برنامه «نقد تئاتر» است که شنبه ۲۶ دی ماه روی آنتن شبکه چهار می رود.

در این نمایش که اجرای آن از ۱۶ دی ماه آغاز شده، عزت الله مهرآوران، سپند اميرسليمانی، سينا رازانی، پگاه طبسی نژاد، آيدا صادقی، حسين كشفی، محمدرضا خلج زاده، رضا افشار، علی دولتشاهی، داريوش سام‌زاده و رامتین هداوندخواهی بازی می کنند.

در برنامه «نقد تئاتر» امیرحسن ندایی، داوود بنی‌اردلان و حسین کیانی حضور خواهند داشت.

«این آب آشامیدنی نیست» نخستین تجربه‌ نمایشنامه‌نویسی وودی آلن در برادوی است، تجربه ای که بر اساس شوخی های فراوان کلامی و دیالوگ‌های کوتاه، متنوع و خنده‌آور بنا شده است. آلن این نمایش را کمدی سرشار از شوخی می داند.

«نقد تئاتر» از مجموعه برنامه های «نقد چهار» است که ساعت ۲۱ روزهای شنبه هر هفته به طور زنده و تکرار آن در ساعت ۱۳ روز بعد (یکشنبه) از شبکه چهار، پخش می شود.

تهیه کنندگی این برنامه را مجید گیاه چی و اجرای آن را عطاءالله کوپال بر عهده دارند.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید