چهارشنبه, 17 تیر 1394 17:33

نماینده مجلس: ممنوع التصویر می کنیم، رسانه ملی: ممنوع التصویر نمی کنیم

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
نماینده مجلس: ممنوع التصویر می کنیم، رسانه ملی: ممنوع التصویر نمی کنیم نماینده مجلس: ممنوع التصویر می کنیم، رسانه ملی: ممنوع التصویر نمی کنیم

سی و یک نما –در پی انتشار خبر ممنوع التصویر شدن بعضی از هنرمندان در رسانه ملی به دلیل انتشار عکس های خلاف شرع در فضای مجازی ، روابط عمومی این سازمان چنین تصمیمی را تکذیب کرد.

عضو ناظر مجلس در شورای عالی نظارت بر صداوسیما روز گذشته از تریبون اخبار مجلس اعلام کرد : در جلسه شورای نظارت بر صداوسیما مصوب شد که از همکاری رسانه ملی با هنرمندانی که عکس خلاف شرع از خود در فضای مجازی منتشر کرده‌اند جلوگیری شود.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بسیاری از هنرپیشه‌ها در صفحات اجتماعی خود عکس خلاف شرع منتشر می‌کنند. اینها کسانی هستند که چون می‌خواهند از طریق صداوسیما نان بخورند با پوشش مناسب در رسانه ملی ظاهر می‌شوند ولی در صفحات اجتماعی ارزش‌ها را زیر پا می‌گذارند و حرمت همکاری با رسانه جمهوری اسلامی را زیر سؤال می‌برند.

"شجاعی کیاسری" خاطر نشان کرد: همه جای دنیا مرسوم است کسانی که می‌خواهند با رسانه ملی همکاری کنند باید اصولی را رعایت کنند و آزاد نیستند هر کاری انجام دهند.

در واکنش به این خبر  روابط عمومی صدا و سیما خبر ممنوعیت حضور هنرمندان و مجریان رسانه ملی در شبکه‌های اجتماعی را تکذیب کرد.

مدیر روابط عمومی در این باره به خبرگزاری ها ابلاغ کرد: رسانه ملی هیچ تصمیمی مبنی بر اعمال محدودیت بر حضور هنرمندان و مجریان صدا و سیما در شبکه های اجتماعی نگرفته است.

در پی ادعای برخی سایت‌های خبری درخصوص ابلاغ تصمیم رسانه ملی به هنرمندان، مجریان و گویندگان سازمان صدا و سیما مبنی بر ممنوعیت حضور در شبکه های اجتماعی ، مدیرکل روابط عمومی سازمان با تکذیب این خبر تأکید کرد: هیچ گونه تصمیم یا بخشنامه‌ای در این خصوص توسط رسانه ملی صادر نشده است.

"نعمتی انارکی" افزود: آنچه در برخی سایت ها در این باره نقل شده کذب محض و به کلی عاری از صحت است.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید