دوشنبه, 30 آذر 1394 13:14

همزمان با شب یلدا بازیگران سریال "شهرزاد" به شبكه سه تلویزیون مى‌آیند

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
همزمان با شب یلدا بازیگران سریال "شهرزاد" به شبكه سه تلویزیون مى‌آیند همزمان با شب یلدا بازیگران سریال "شهرزاد" به شبكه سه تلویزیون مى‌آیند

سی و یک نما- شبکه سه سیما ویژه‌برنامه یلدایی خود را در حالی روی آنتن می‌برد که بازیگران مجموعه "شهرزاد" مهمان این برنامه هستند.

فارس با تیتر انتقادى : "کف‌گیر تلویزیون به ته دیگ خورد/ دعوت از بازیگران "شهرزاد" در یلدای شبکه سه" خبر داده است شبکه سه سیما ویژه‌برنامه یلدایی خود را در حالی روی آنتن می‌برد که بازیگران مجموعه "شهرزاد" مهمان این برنامه هستند.

شبکه سه سیما قرار است برنامه خود را با اجرای احسان کرمی به روی آنتن ببرد و به روال هر سال نیز منتخبی از بازیگران مهمان این برنامه هستند.

اما نکته جالب توجه در برنامه شبکه سه دعوت از بازیگران مجموعه موفق "شهرزاد" به کارگردانی حسن فتحی است که این روزها در عرصه شبکه نمایش خانگی یکه‌تازی می کند و حتی تلویزیون را هم به عنوان رقیب اصلی کنار زده است.

به نظر می‌رسد کف‌گیر تلویزیون تا جایی به ته دیگ خورده و آنتن خالی از برنامه‌های جدید است که برنامه‌سازان مجبور شده‌اند از عوامل سریالی که در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌شود، دعوت کنند.

در همین راستا شهاب حسینی، مصطفی زمانی و علی نصیریان مهمانان امشب شبکه سه هستند. این برای اولین بار است که بازیگرانی به واسطه حضور در اثری ویژه شبکه نمایش خانگی مهمان تلویزیون می‌شوند.

نکته قابل توجه دیگر نیز این است که حضور چهره‌های معروف و محبوب در تلویزیون بیشتر مواقع با پرداخت هزینه‌های گزاف همراه بوده؛ موضوعی که همواره از سوی مدیران تلویزیون تکذیب شده است.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید