جمعه, 19 خرداد 1402 23:18

واکنش روابط عمومی شبکه ورزش به خبر اتمام پخش برنامه "فوتبال ۱۲۰"

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سی و یک نما - برنامه "فوتبال ۱۲۰" از اواخر مرداد ماه همچون سال‌های گذشته و بدون هیچ وقفه ای از شبکه ورزش سیما پخش خواهد شد.

این خبر را در حالی شبکه ورزش منتشر کرد که مجری این برنامه شب گذشته از مخاطبین خداحافظی کرده و اشاره به این داشت که ده سال با "فوتبال۱۲۰" در کنار شما بودیم و حالا خداحافظی می کنیم و در صفحه ی اینستاگرام نیز به خاتمه ی این برنامه که کاری است از "عادل فردوسی پور" اشاره شده بود.

به گفته ی روابط عمومی شبکه ورزش، با پایان یافتن رقابت های فوتبال باشگاهی در اروپا، صرفا یک فصل دیگر از برنامه فوتبال ۱۲۰ که هر هفته پنجشنبه شب ها روی آنتن شبکه ورزش سیما می رفت، به پایان رسیده و فصل جدید برنامه فوتبال ۱۲۰ ، که به تحلیل رویدادها و حواشی فوتبال جهان اختصاص دارد با شروع مجدد لیگ های معتبر فوتبال جهان و داغ شدن تب فوتبال در قاره اروپا از اواخر مرداد ماه آغاز خواهد شد.

روابط عمومی شبکه ورزش سیما اعلام کرد: به این ترتیب برنامه فوتبال ۱۲۰ از اواخر مرداد به روال سال‌های گذشته و بدون هیچ خللی از شبکه ورزش سیما پخش خواهد شد.

حال باید دید که رایت برنامه "ورزش۱۲۰" به تلویزیون و شبکه ورزش تعلق دارد و می تواند با گروهی دیگر به کار خودش ادامه دهد یا با عادل فردوسی پور به کنداکتور شبکه ورزش بر می گردد؟! و کلا برمی گردد یا خیر!؟

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید