پنج شنبه, 21 مهر 1401 00:42

واکنش پیمان جبلی و حامد خانی به انصراف چند مجری تلویزیون / از مهران مدیری تا باربد بابایی

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
واکنش پیمان جبلی و حامد خانی به انصراف چند مجری تلویزیون / از مهران مدیری تا باربد بابایی واکنش پیمان جبلی و حامد خانی به انصراف چند مجری تلویزیون / از مهران مدیری تا باربد بابایی

سی و یک نما - بعد از اینکه باربد بابایی مجری برنامه «زوجی نو» گفت دیگر در تلویزیون کار نمی‌کند، تهیه‌کننده این برنامه بیان داشت که هیچ برنامه ای در صدا و سیما متکی به افراد نیست. پیمان جبلی درباره خداحافظی تعدادی از مجریان این سازمان گفت که مانع رفتن مجریانی که تمایل به همکاری ندارند، نمی‌شویم.

پیمان جبلی رییس صدا و سیما: مانع رفتن مجریانی که تمایل به همکاری ندارند، نمی‌شویم

به نقل از خبرگزاری ایرنا، رئیس صدا و سیما درباره خداحافظی تعدادی از مجریان این سازمان در پی تحولات اخیر کشور گفت: همکارانی که کار در صدا و سیما را برای خود یک سرمایه و ارزش ملی می‌دانند، با ما کار می‌کنند و اگر کسی متناسب با این میل و تمایل واقعی نخواهد حرکت کند، مانع آنها نخواهیم شد.

واکنش غیرمستقیم تهیه کننده «زوجی نو» به خداحافظی باربد بابایی/ هیچ برنامه‌ای در صدا و سیما متکی به افراد نیست

حامد خانی تهیه کننده برنامه‌ها «زوجی نو» به فارس گفت: بنابر تصمیمات مسئولان شبکه سه سیما، قرار نبوده که برنامه «زوجی نو» در این مقطع زمانی تولید شود. این نکته را بنابر تجربه ۲۰ ساله مطرح می‌کنم که هیچ برنامه‌ای در سازمان صدا و سیما متکی به افراد نیست. یعنی اگر بنده به عنوان تهیه کننده قصد همکاری با تلویزیون را نداشته باشم، در صورتی که از سوی مسئولان شبکه قصدی برای تولید یک برنامه وجود داشته باشد، بلافاصله فرد دیگری جایگزین افراد سابق خواهد شد. در خصوص عوامل دیگر برنامه‌ها نیز همین قاعده در سازمان صدا و سیما برقرار است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید