شنبه, 06 دی 1393 14:12

وزیر بهداشت درباره سریال "اتاق عمل" مهران مدیری اظهارنظر کرد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
وزیر بهداشت درباره سریال "اتاق عمل" مهران مدیری اظهارنظر کرد وزیر بهداشت درباره سریال "اتاق عمل" مهران مدیری اظهارنظر کرد

سی و یک نما- وزیر بهداشت، از مشکلات و کارهایی که درباره درمان و آموزش پزشکی شده گفت و در کنار آنها در مورد ساخت سریال "اتاق عمل" و برخی واکنش‌ها نسبت به آن نیز اظهارنظر کرد.

دکتر هاشمی در حاشیه نشست معاونان آموزشی دانشگاه های علوم پزشکی کشور و در جمع خبرنگاران با اعلام خبرهایی درباره حوزه سلامت و درمان کشور، درباره ساخت سریال "اتاق عمل" تازه ترین ساخته مهران مدیری و برخی از واکنش های نسبت به آن گفت: آقای مدیری از هنرمندان توانمند کشور است و خوشحالم که لبخند را بر لب مردم می‌نشاند و مردم در این روزها نیاز به خندیدن و خوشحال بودن دارند.

وزیر بهداشت با انتقاد از عدم تغییر شیوه آموزش پزشکی عمومی در سه دهه گذشته گفت: هیچ جای دنیا سیستم پزشکی عمومی همانند ایران نیست. شیوه آموزش با 35 سال پیش تفاوتی ندارد.

به گزارش سی و یک نما، با انتقاداتی که وزیر بهداشت نسبت به بیمارستان های آموزشی، انتقاد از وضعیت نابسامان طرح خدمات نیروی انسانی برای فارغ التحصیلان پزشکی، تاسف از اینکه دانشگاه های بزرگ و مادر همان کاری را می کنند که 50 سال پیش هم می کردند، کمبود 3000 دستگاه آمبولانس در بیمارستانها و... داشت می توان گفت که چندان نسبت به واکنش هایی مخالفی که به سریال اتاق عمل می شود موافق نیست. 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید