پنج شنبه, 23 آذر 1396 03:30

وقتی مجتبی پیرزاده که یک شبه ستاره شد / به بهانه حضور سهرابی که دوستش داریم

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
وقتی مجتبی پیرزاده که یک شبه ستاره شد / به بهانه حضور سهرابی که دوستش داریم وقتی مجتبی پیرزاده که یک شبه ستاره شد / به بهانه حضور سهرابی که دوستش داریم

سی و یک نما – سریال برادران محمودی همانطور که پیش بینی میشد توانست مخاطبانش را دور هم جمع کند. ملودرامی با داستانی نه چندان تازه به سبک جوانمردی های سینمای عامه پسند اما با درونمایه ای قابل قبول که پرداختن به رکود اقتصادی و تولید داخلی است که در بستر عشق های تعریف شده و نشده به چالش کشیده می شود.

سریال سایه بان بازی های درخشانی دارد، از بزرگانی که غیر از این توقعی نداریم و در کنارشان نسلی که کمتر می شناسیم و در این میان با چهره های تازه ای رو به رو شدیم که تازه کار نیستند و در صحنه نمایش بارها درخشیده اند.مثل مجتبی پیرزاده در نمایش هایی نظیر"صبحانه در غروب" یا "مرگ فروشنده".

 

 

.jpg


در این میان مجتبی پیرزاده بازیگر نقش سهراب از همه بیشتر مطرح شده تا جایی که در این اندازه مطرح شدن موجب نگرانی است.اینکه در مدت کوتاهی کل سایت های زرد سعی در معرفی او دارند و فضای مجازی پر شده از عکس های او بسیار سریع تر از چهره شدن حامد بهداد ، امیر جدیدی ، میلاد کی مرام موجب شد تا به این فکر بیفتیم که این بازیگر تا چه اندازه می تواند خودش را با شرایط موجود تطبیق دهد و با انتخاب درست راهی را در پیش بگیرد که تنور شهرت یکباره سرد نشود و مهندسی شده از نبوغی که یکباره به چشم مخاطب عام و خاص آمد بهره مند شود. او که با فیلم "فروشنده" در نقش مجید جلوی دوربین مطرح ترین کارگردان سینمای حال حاضر ایران "اصغر فرهادی" رفته ، با قاب یک روز بخصوص "همایون اسعدیان" وبا "مرگ فروشنده" نادر برهانی مرند" خو گرفته و حالا درخششی به سرعت در سریال مطرح غیر کمدی این روزهای شبکه دو سیما دارد. مجتبی پیرزاده متولد دهه ۶۰ در تهران ، بازیگر است . فارغ التحصیل لیسانس بازیگری از دانشگاه سوره است، تحصیلات دوران متوسطه را نیز درمدرسه البرز در تهران سپری کرده است.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید