پنج شنبه, 01 تیر 1396 18:12

پنچری بعد از نفس روی آنتن شبکه سه می رود

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
پنچری بعد از نفس روی آنتن شبکه سه می رود پنچری بعد از نفس روی آنتن شبکه سه می رود

سی و یک نما- سریال طنز «پنچری» به کارگردانی بروز نیک‌نژاد و تهیه‌کنندگی مهران مهام در آخرین مراحل تولید به سر می‌برد و آن‌طور که مهام خبر داده، قرار است بعد از ماه رمضان روی آنتن رود. به این ترتیب با پایان «نفس» که این‌روزها از شبکه سه پخش می‌شود، «پنجری» سریال جدید این شبکه خواهد بود. آخرین سریالی که با کارگردانی نیک‌نژاد در تلویزیون پخش شده «قرعه» است که در نوروز 95 روی آنتن رفت.

 

مهران مهام تهیه‌کننده سریال «پنچری» در گفت‌وگو با صبا درباره زمان پخش سریال جدید برزو نیک‌نژاد گفت: «سریال «پنچری» که این روزها در آخرین مراحل ساخت خود به سر می‌برد، بعد ازماه مبارک رمضان روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.»

این تهیه‌کننده همچنین درباره آخرین وضعیت این سریال این‌طور خبر داد: «این سریال به آخرین مراحل ساخت خود رسیده و در حال حاضر در مرحله صداگذاری و موسیقی متن است.»

« پنچری» که فیلم‌نامه آن‌را خود نیک‌نژاد نوشته، داستان پسری را روایت می‌کند که همه مقدمات را چیده تا به دختر مورد علاقه‌اش برسد، اما در این مسیر اتفاقاتی رخ می‌دهد که او برای رسیدن به خواسته‌اش همه اطرافیانش را به چالش می‌کشد.

یوسف تیموری، حمید لولایی، رضا نیکخواه، زهره فکور، مائده طهماسبی، مریم سعادت، شهین تسلیمی، شهره سلطانی، بهشاد شریفیان، فرزاد حاتمیان، نازگل فرنقی، حمید غلامی و ... بازیگران اصلی سریال هستند.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید