جمعه, 06 آذر 1394 15:23

پیش تولید سری سوم برنامه محبوب "خندوانه" به کارگردانی و اجرای رامبد جوان آغازشده است

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سی و یک نما - این روزها زمزمه هایی درباره آغاز نمایش سری سوم برنامه محبوب "خندوانه" که به کارگردانی و اجرای رامبد جوان و تهیه کنندگی جواد فرحانی هر شب از شبکه نسیم به روی آنتن می‌رفت شنیده می شود.
رامبد جوان گارگردان در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام از شروع تدارکات برای پیش تولید فصل سوم برنامه «خندوانه» بعد از اتمام تولید فیلم "نگار" خبر داده است. گفتنی است در حال حاضر فیلم "نگار" ساخته رامبد جوان در مرحله پیش تولید قرار دارد.

 

 

جواد فرحانی تهیه کننده این برنامه نیز درباره شروع سری جدید "خندوانه" گفت :‌ حدود یک ماه است که پیش تولید را آغاز کرده ایم، ولی زمان دقیقی برای پخش وجود ندارد، زیرا هنوز در حال کارهای مقدماتی‌ دکور جدید و همچنین عروسکی جدید در این برنامه هستیم تا علاوه بر جناب خان یک عروسک دیگر هم در این برنامه وجود داشته باشد.
جواد فرحانی در اینباره ادامه داد : عروسک جناب خان در این سری از "خندوانه" هم حضور دارد ولی طی صحبت‌هایی که از پیش داشتیم،حضور یک عروسک جدید نیز در برنامه احتمال بالایی دارد.

rambod-khandevane.jpg


"خندوانه" که مضمون اصلیِ آن خنده است و هرشب موضعی متفاوت دارد، از ۲۱خرداد ۱۳۹۳در شبکه نسیم شروع به فعالیت کرد. سری اول این برنامه در ۳آبان ۱۳۹۳با نقش آفرینی رامبد جوان در نقش جد بزرگ و حضور عوامل سریال خانه سبز پایان یافت و سری دوم آن از ۲۹فروردین ۱۳۹۴با دکور جدید به روی آنتن رفت.

2788_267.jpg


گفتنی است خندوانه هر شب ۱۰۰تماشاچی از کسانی که با خندوانه تماس گرفته‌اند را به صورت رایگان در خود جای می‌دهد.
ذکر این نکته خالی از لطف نیست که ایده اجرای برنامه خندوانه در سال ۸۳توسط رامبد جوان برای اولین بار به شبکه ۲سیما داده شده بود ولی بخاطر تأمین نشدن بودجه و مسائل این چنینی ساخت آن به تعویق افتاد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید