جمعه, 29 اسفند 1393 14:22

گوینده قدیمی اخبار ورزشی با تلویزیون خداحافظی کرد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
گوینده قدیمی اخبار ورزشی با تلویزیون خداحافظی کرد گوینده قدیمی اخبار ورزشی با تلویزیون خداحافظی کرد

سی و یک نما- محمود معصومی پنجشنبه شب در اخبار ساعت 21 با تلویزیون خداحافظی کرد.

به گزارش سی و یک نما به نقل از مهر، محمدرضا حیاتی گوینده پیشکسوت خبر، شامگاه پنجشنبه 29 اسفند حین اجرای بخش خبری ساعت 21، اعلام کرد قرار است با محمود معصومی گوینده اخبار ورزشی خداحافظی صورت بگیرد.

در ادامه، محمود معصومی پس از 25 سال اجرا و گویندگی در حوزه اخبار ورزشی در استودیو حاضر شد و با اعلام اینکه بازنشسته شده، آخرین گویندگی اخبار ورزشی خود را انجام داد.

محمد سرافراز از زمان حضور خود در سازمان صداوسیما در کنار تغییرات عمده‌ در رادیو و تلویزیون، بخش‌های خبری را نیز بی‌نصیب نگذاشته است. کوتاه شدن بخش‌های خبری از جمله این تغییرات است. ضمن اینکه وی معاونت سیاسی سازمان را نیز حذف و به جای آن معاونت خبر را راه‌اندازی کرد که پیمان جبلی در این سمت حضور دارد. وی نیز در یکی از نخستین فعالیت‌های خود دستور راه‌اندازی خبرگزاری صدا‌و‌سیما را داده است.

جبلی در هفته گذشته به عنوان کارشناس مسائل تونس گفتگوی تلفنی با اخبار ساعت 21 داشت. آخرین اقدام در زمینه مجریان بخش‌های خبری، انتخاب کامران نجف‌زاده به عنوان مجری برنامه تحویل سال شبکه دو سیما بود که واکنش‌های مختلفی را به همراه داشت و باید دید او چگونه از پس اجرای 13 ساعته یک برنامه پرمخاطب برخواهد آمد.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید