یکشنبه, 06 مهر 1399 15:01

یادداشت تند سحر زکریا خطاب به مهران مدیری / شما به وقت زنده بودنم، مرا کشتید

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)
یادداشت تند سحر زکریا خطاب به مهران مدیری / شما به وقت زنده بودنم، مرا کشتید یادداشت تند سحر زکریا خطاب به مهران مدیری / شما به وقت زنده بودنم، مرا کشتید

سی و یک نما - سحر زکریا در پستی اینستاگرامی به تندی از مهران مدیری انتقاد کرد.

سحر زکریا ضمن اعلام اینکه به دلیل بی حرمتی ها در برنامه "شب‌های مافیا" حضور پیدا نمی‌کند، بیان کرد که در عرصه بازیگری چیزی جز پارتی‌بازی و لابی گری وجود ندارد.

بازیگر سریال "پاورچین" و " مرد هزار چهره" در ادامه با انتقاد از مهران مدیری، خطاب به وی نوشت:

آقای مدیری عزیز برام بسیارقابل احترامید ولی چند وقتی که از شما مصاحبه‌هایی میبینم که ذهنم رو مشغول کرده. شما در یکی از مصاحبه‌هاتون گفتید به اون آدم سر چهارراه فکر می‌کنید ولی چطور به تیمی که سالها با شما کار کردن فکر نمی‌کنید؟! که در این روزهای سخت چگونه زندگی می‌کنند تیمی که همیشه به بچه های مدیری سالها با ما برخورد کردن و نقش در کارهای دیگه به ما ندادن، آیا بعد از هیولای یک که بازده چندانی نداشت و بردن بازیگرانی که کارهای زیادی دارن و پولهای هنگفتی از بقیه کارها میگیرن بهتر نبود که با تیم قدیمتون کار میکردید تا ما هم گذران زندگی کنیم؟ گروهی که هنوز مردم دوستشون دارن وهنوز کارهای قدیمی رو می‌بین"

او در ادامه نوشته است: من سحر زکریا دل پر خونی از همکارانم دارم چرا که سالهاست من و‌ امثال من زنده بگور شدیم، روزی که از این دنیا برم لطفا سر جنازه‌ام نیاید عینک‌های آفتابی گران قیمتتان را به چشم نزنید و به تبلیغات پوچتون ادامه ندید چون به وقت زنده بودنم مرا کشتید. حرف دیگر آقایان شریف گلیان پول بنده را سالها پیش خوردند (قهوه تلخ) اینروزها این برنامه از فیلمو در حال پخش است میخوام بدونم چطور وقتی شکایت من در ارشاد موجود است ان کار فروخته شده به این سایت؟ میخوام اعلام کنم بنده تا به امروز جز هیچ باندی نبودم. با استناد به حرف حسین اگر دین ندارید آزاده باشید."

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید