شنبه, 07 بهمن 1396 03:30

یاد بودی برای پسر «بی بی»قصه های مجید / مراسم بزرگداشت زنده یاد « منوچهر پوراحمد» برگذار شد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
یاد بودی برای پسر «بی بی»قصه های مجید / مراسم بزرگداشت زنده یاد « منوچهر پوراحمد» برگذار شد یاد بودی برای پسر «بی بی»قصه های مجید / مراسم بزرگداشت زنده یاد « منوچهر پوراحمد» برگذار شد

سی و یک نما -کیومرث پوراحمد، پوری بنایی، اکبر عبدی، محمدعلی ابطحی، سیروس الوند، محمد سریر، احترام برومند، جهانبخش سلطانی، داود نماینده،مجید صالحی ، مصطفی راد ، علیرضا رضاداد ،رضا بنفشه خواه و ... از جمله هنرمندان و چهره‌های شاخص حاضر در این مراسم بودند.

به گزارش ایسنا در ابتدای این مراسم، پوری بنایی، بازیگر پیشکسوت سینما، با اشاره به اینکه نباید منتظر درگذشت هنرمندان باشیم تا برایشان مراسم یادبود برگزار کنیم، گفت: «توجه به هنرمندان باید در زمان زندگی آنها اتفاق بیفتد».

مصطفی راد، بازیگر سینما و تلویزیون هم در سخنانی گفت: «منوچهر پوراحمد برای کارش و مردم ارزش قائل بود. تئاتر آزاد ایران مدیون تلاش‌های اوست».

همچنین احترام برومند هم لحظاتی با حضور روی صحنه ضمن توضیحاتی درباره فعالیت‌های پوراحمد در حوزه سینما و تلویزیون، اشاره‌ای به یکی از سریال های این هنرمند کرد و گفت: «پوراحمد با سریال «آخرین ستاره شب» در دهه ۷۰ اولین کسی بود که مساله ایدز را در تلویزیون مطرح کرد و این کار بزرگی بود.»

جهانبخش سلطانی هم تاکید کرد: «پوراحمد علاوه بر وارستگی و مهربانی، در همه حال کمک‌رسان دیگران بود.»
سیروس الوند هم در سخنانی کوتاه تاکید کرد کیومرث پوراحمد، بزرگ‌ترین اثر منوچهر پوراحمد است.
کیومرث پوراحمد هم با بیان اینکه آشنایی اش با سینما را از برادرش دارد، گفت: حضور من در عرصه سینما مدیون منوچهر است؛ او بود که بذر کارهای هنری را در خانواده ما کاشت.
منوچهر پوراحمد پس از تحمل دوره‌ای بیماری ریوی روز جمعه 29 دی بر اثر سکته قلبی درگذشت.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید