دوشنبه, 20 مهر 1394 23:26

یکی بخرید، دو تا ببرید / بعضی از بازاریابی ها سینما را تحقیر می کند

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
یکی بخرید، دو تا ببرید / بعضی از بازاریابی ها سینما را تحقیر می کند یکی بخرید، دو تا ببرید / بعضی از بازایابی ها سینما را تحقیر می کند

سی و یک نما – مجموعه سریال "شهرزاد" پس از مدتها خبر رسانی از روند تولید به بازار آمده و برای تبلیغ و فروش کاری نیست که متولیان آن نکنند. به جای "کرخه" می روند و به یاد "هما روستا" رودخانه ی "راین" را گلباران می کنند، آخرین ساخته "حسن فتحی" را همزمان در خارج از کشور  توزیع می کنند، فرش قرمز این طرف و آن طرف آب  پهن می کنند، در شبکه های فارسی زبان ماهواره ای تیزر تبلیغاتی دارند و بیلبوردهایشان همه جا را پر کرده است که سیاست گذاری های تجاری است که خارج از حوصله و دغدغه نگاه ماست، اما این ترفند آخری واقعا متحیرمان کرده است. شهرزاد و برکینگ بد در یک DVD!

حسن فتحی از کارگردانان خوب و سینماگران مطرحی است که در کارنامه وی سریال های ماندگارو تکرار نشدنی چون "پهلوانان نمیمیرند" ، "شب دهم" ، "میوه ممنوعه" ، "در مسیر زاینده رود" و....را همیشه به خاطر داریم ( به فیلم های سینمائی وی اشاره نمی کنیم چرا که بحث ما در مورد سریال های اوست ).حالا نیز مشتاقیم تا "شهرزاد" وی را با هنرمندی بازیگران درجه یک و فیلمنامه ای خوب ببینیم و امیدواریم که لذت ببریم و این اقدام مدیر عامل شرکت پخش کننده ی این سریال چیزی به جز توهین و تحقیر شهرزاد و عواملش و حتی فیلمسازی ذر ایران نمی تواند باشد. حال خبر را با هم مرور می کنیم:

مدیرعامل شرکت «تصویرگستر پاسارگاد» بیان کرد که مجموعه «شهرزاد» و «برکینگ بد» با هزینه یک دی وی دی در بازار عرضه می شود.

علی اسدزاده مدیرعامل شرکت «تصویرگستر پاسارگاد» در گفتگو با خبرگزاری ها با اشاره به عرضه سریال خارجی «برکینگ بد» همراه با سریال «شهرزاد» گفت: متاسفانه سریال های خارجی در شبکه نمایش خانگی چندان مورد استقبال مخاطب قرار نمی گیرد و بعد از عرضه سریال «فرار از زندان»، عرضه دیگر سریال ها مانند «۲۴» و «لاست» در شبکه نمایش خانگی نیمه کار ماند.

وی ادامه داد: سریال «شهرزاد» در یک دی وی دی ۵ارائه می شود که این نوع دی وی دی ها ۱۲۰دقیقه حجم ذخیره فیلم دارند به همین دلیل برای احترام به مخاطب در این دی وی دی ها، ۶۵دقیقه سریال «شهرزاد» و ۴۵دقیقه سریال «برکینگ بد» را عرضه می‌کنیم.

مدیرعامل شرکت «تصویر گستر پاسارگاد» در پاسخ به این پرسش که آیا هزینه این دی وی دی با توجه به عرضه ۲سریال افزایش پیدا می کند یا خیر، توضیح داد: هزینه خرید این دی وی دی، همان مبلغ ۴هزار تومان است که از قبل اعلام شده بود و هیج هزینه اضافی برای عرضه سریال «برکینگ بد» گرفته نمی شود.

اسدزاده در پایان با اشاره به اینکه در تلاش است تا مخاطب در شبکه نمایش خانگی آثار با کیفیت را ببیند، گفت: سریال «برکینگ بد» با کیفیت بسیار مناسب دوبله شده و از جمله سریال های شبکه نمایش خانگی است که بهترین اصلاح رنگ و پوشش را نسبت به دیگر آثار شبکه نمایش خانگی دارد.

سریال «شهرزاد» به کارگردانی حسن فتحی از روز ۲۲مهر ماه توسط شرکت «تصویر گستر پاسارگاد» منتشر می شود. علی نصیریان، ترانه علیدوستی، شهاب حسینی، مصطفی زمانی، پریناز ایزدیار، مهدی سلطانی، محمود پاک نیت، هومن برق نورد، گلاره عباسی، غزل شاکری، سهیلا رضوی، فریبا متخصص با هنرمندی جمشید هاشم پور و ابوالفضل پورعرب به همراه بیش از ۲۰۰هنرمند دیگر از نقش آفرینان این مجموعه هستند.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید