شنبه, 14 آذر 1394 20:14

خوانندگان پاپ پشت درهای ارشاد / از فرزاد فرزین تا گروه هفت

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
خوانندگان پاپ پشت درهای ارشاد / از فرزاد فرزین تا گروه هفت خوانندگان پاپ پشت درهای ارشاد / از فرزاد فرزین تا گروه هفت

سی و یک نما - رسول ترابی مدیر موسسه فرهنگی هنری "آوای دوران"  گفت : طبق سنوات گذشته اجراهای زنده موسیقی پاپ، پیش بینی می شد که بعد از پایان ایام عزاداری محرم و صفر، کنسرت های متعددی از سوی خوانندگان مطرح پاپ در تهران و شهرستان ها برگزار شود. اما روند صدور مجوز کنسرت ها نیاز به زمان دارد و باید از سوی نهادهای قانونی صادر شوند و تهیه کنندگان دقیقا بر اساس این مجوزهاست که می توانند نسبت به برگزاری کنسرت ها و اعلام زمان دقیق برنامه ها اطلاع رسانی کنند. 

 رسول ترابی ادامه داد : در حالی که فرزاد فرزین، سینا حجازی، رحیم شهریاری و گروه «هفت» در انتظار دریافت مجوز کنسرت هستند، هنوز از دیگر خوانندگان پاپ و کنسرت‌هایشان خبری نیست.در هر صورت برای افراد و گروه نام برده شده سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران درنظر گرفته شده که امیدوارم بتوانیم در زمان مقرر کنسرت هایی را برگزار کنیم.

وی افزود : تقاضای برگزاری کنسرت های این چهار گروه در تهران و شهرستان ها به دفتر موسیقی وزارت ارشاد و اداره اماکن عمومی نیروی انتظامی ارسال شده که در صورت کسب مجوزهای لازم تاریخ دقیق کنسرت ها را اعلام می کنیم.

تاکنون در این حوزه فقط تعدادی از این هنرمندان از جمله رضا صادقی، بابک جهانبخش، امید حاجیلی، گروه پیکلاویه نسبت به اطلاع رسانی کنسرت های خود اقدام کردند و فعلا از دیگر خوانندگان صاحب نام همچون رضا یزدانی، شهرام شکوهی، بنیامین بهادری، مازیار فلاحی، احسان خواجه امیری، محسن یگانه، مهدی یراحی، محمد علیزاده، سیروان خسروی، زانیار خسروی برای برگزاری کنسرت خبر رسمی منتشر نشده است.


منبع : خبرگزاری مهر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید