معرفی فیلم

نقد فیلم و سریال

گزارش تصویری

اخبار سینمای ایران

چهارشنبه, 03 خرداد 1396 20:43

کنفرانس مطبوعاتی شاهرخ خان وبرد پیت و کمپانی نتفلیکس!

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کنفرانس مطبوعاتی شاهرخ خان وبرد پیت و کمپانی نتفلیکس! کنفرانس مطبوعاتی شاهرخ خان وبرد پیت و کمپانی نتفلیکس!

ارغوان اشتری *-به مناسبت نمایش فیلم جدید برد پیت در هند به نام ماشین جنگ کنفرانسی با حضور شاهرخ خان،برد پیت و مدیر نتفلیکس درهند برپاشد. که حرف‌های جالب این دوستاره را می خوانید:

 

شاهرخ خان:فرزندانم بیشتر وقتها فیلمهای من را دوست ندارند. این اتفاق ویژه ی نیست که از فیلمهای باباشون استقبال گرمی نمی شود. در خانه من آقای هیچ کس هستم.»
برد پیت می گوید:«برای من فیلمنامه خوب و یک کارگردان است که به هیجانم می آورد. می خواهم خودم به دستان کارگردانهای خوب بسپارم. شاهرخ را نمی دانم اما من می خواهم دورم را دوستانم بگیرند.»
شاهرخ تایید می کند:«گاهی وقتها من اصلا نمی خواهم بدانم داستان فیلم چیست. می خواهم بدانم چه کسی می خواهد داستان را روایت کند.»
براد پیت درباره حضور در یک فیلم هندی می گوید:« فیلم های ما شبیه هستند اما ما بلد نیستیم برقصیم من هرگز نمی توانم در یک فیلم بالیوودی بازی کنم چون رقص بلد نیستم.»
شاهرخ خان این قسمت نمی خواهد برد پیت را راحت بگذارد و می گوید:« اوه ما یک کاری می کنیم شما برقصی!»
در ادامه شاهرخ خان:«من در فیلم 12میمون شما را خیلی دوست داشتم. نقش آفرینی تان مدهوش کننده بود. با این فیلم طرفدار برد پیت شدم.»
برد پیت:«خودم را هفته ها برای این نقش در اتاق حبس می کردم.اما نمی تونم در قالب شخصیت فرو بروم اگر هر بیست دقیقه بخواهم بزنم زیر آواز و برقصم. متاسفم که می گویم من بلد نیستم برقصم.»
شاهرخ خان درباره سلطه هالیوود بر بالیوود در هند می گوید:« اگر ما خودمان از جنبه بازاریابی، جلوه های بصری، فیلمنامه و حرفه ی گری نتوانیم تطبیق بدهیم جای بالیوود را خواهند گرفت. اگر از هالیوود یاد نگیریم ترس واقعی وجود دارد. مرد عنکبوتی به اندازه یک فیلم هندی خوب فروخت. بنابراین باید خودمان رابا شرایط سازگار کنیم. به خصوص در بخش فیلمنامه. اگر این کار نکنیم ظرف بیست سال آینده به مشکل برخواهیم خورد. ما داستان های شگفت انگیزی داریم اما به اندازه کافی درست روایت نکردیم. رقص و آواز باید بخشی از فیلمهای بالیوود باشد به شرطی که برد پیت را از فیلمهای مان دور نگه داریم!»
برد پیت یکی ازتهیه کنندگان اوکجا است او می گوید ما فیلمی مانند اوکجا تولید کردیم که هرگز جور دیگری نمی شد آن را به تولید برسانیم.
آیا کمپانی نتفلیکس جای مناسبی برای تولید فیلم مانند ماشین جنگ بود؟
برد پیت می گوید:« مدل تجاری سیستم استودیویی در هالیوود اجازه تولید چنین فیلمهایی را دیگر نمی دهد.»
شاهرخ خان می گوید:« تکنولوژی نقش زیادی دارد بازی می کند. فیلمهایی مانند باهوبالی را ببینید. آنها به زودی پیشرو خواهند شد

منبع: سینما و دیگر هیچ

امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت
مشاهده آمار وبسایت