سه شنبه, 14 ارديبهشت 1395 14:17

اصطلاح جالب اکبر عالمی در یک پیام: تصویر زشت و "گداگرافی" از کشور به خارج نفرستید

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
اصطلاح جالب اکبر عالمی در یک پیام: تصویر زشت و "گداگرافی" از کشور به خارج نفرستید اصطلاح جالب اکبر عالمی در یک پیام: تصویر زشت و "گداگرافی" از کشور به خارج نفرستید

سی و یک نما- مراسم رونمایی از مستند «اهل خلوت» تولید جدید شبکه و تقدیر از مقام استاد اکبر عالمی، یکشنبه ۱۲ اردیبهشت همزمان با روز معلم در شبکه مستند سیما برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه مستند سیما، امیر تاجیک مدیر شبکه مستند، ابوالقاسم ناصری مدیر گروه تولید، استاد اکبر عالمی، شهرام درخشان کارگردان «اهل خلوت»، ارد عطارپور مشاور پروژه، حسین ستوده شخصیت اصلی فیلم، علی اکبر ولدبیگی مستندساز، پزشکی مدیر روابط عمومی کهریزک و اهالی رسانه از جمله حاضران در این مراسم بودند.

عالمی در این نشست گفت: من اکبر عالمی ۵۳ سال است در عرصه سینما، تلویزیون و عکاسی در کشور عزیزمان فعالیت میکنم. درخشان ترین بخش زندگی ام ۴۳ سال تدریس است و آنقدر این کار را با دقت انجام داده ام که همیشه مورد تایید و تحسین بالادستی هایم قرار گرفته ام. در تمام دانشگاه ها تدریس کردم و به درجه دانشیاری رسیده ام که از درجه سپهبدی کمتر نیست.

وی افزود: من عضو فرهنگستان ادب و هنر بوده ام، ۳۳ مستند به زبانهای گوناگون انگلیسی، فرانسوی، ایتالیایی، روسی و حتی عربی ساختم و همواره از حنجره گویندگانی استفاده کردم که متولد همان دیار بوده اند. عالمی تصریح کرد: من همواره با ترسی مقدس وارد کلاس می شوم و انگیزه بالایی در کارم دارم. زمانی که قرار بود انقلاب شود، فرد آمریکایی از من خواست به کشور او بروم و با حقوق بالا کار کنم اما با احترام به او نه گفتم.

وی همچنین در بخش پایانی سخنانش از برخی فیلمسازان خواست تصاویر زشت و گدا گرافی از کشوری با هشت هزار ساله در قالب فیلمها به خارج از کشور نفرستند و تأکید کرد: معضلات را به اهالی مملکت نشان دهید اما هرکسی بیرون از این مرزها نامحرم است. همچنین در آثارتان برای شعور مخاطبتان یک سهم بسیار بزرگ قائل شوید، حتی بزرگ تر از فهم خودتان.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید