سه شنبه, 03 آذر 1394 19:57

ترانه علیدوستی : سریال های تلویزیون فاصله زیادی با جامعه دارند / در سریال "شهرزاد" نقشی خنثی ندارم

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سی و یک نما - ترانه علیدوستی با اشاره به اینکه شخصیت پردازی سریال های تلویزیونی مطابق با واقعیت های موجود جامعه نیست، کم شدن فاصله تلویزیون با جامعه را امری مهم خواند. وی که این روزها مشغول بازی در سریال "شهرزاد" به کارگردانی حسن فتحی است و نقش مهمی در آن دارد، درباره حضورش در این سریال گفت : برخی سنت های قدیمی بی دلیل هستند و بعضی اوقات باید بتوان از این سنت ها عبور کرد. حال آثار تصویری تاثیر بسیار زیادی در این مهم دارند و اگرچه سریال هایی ساخته شده اند که در تلاش برای به چالش کشیدن این عرف های بی دلیل بوده اند، اما هنوز جای شخصیت هایی که بتوانند چنین کنش هایی داشته باشند در سینما و تلویزیون ما کمی خالی است.

 

ترانه علیدوستی در مورد میزان تماشای تلویزیون خود گفت : سعی می کنم هر سریالی که در جامعه بر سر زبان ها افتاده است را ببینم.
وی در مورد کیفیت محصولات تولیدی، این مساله که جزییات شخصیت ها در سریال ها دیده نمی شود را به دلیل محدودیت های صداوسیماست و به نویسنده و یا کارگردانان مربوط ندانست و قضاوت کردن در این باره را نیازمند داشتن فضای آزادانه تر در صداوسیما عنوان کرد.
ترانه علیدوستی در ادامه در مورد شخصیت پردازی بهتر از شخصیت ها در تولیدات صداوسیما اظهار امیدواری کرد و آن را نیازمند کم شدن فاصله صدا و سیما با واقعیات جامعه دانست.

f3b7z4pr85ygl3laroh1.jpg


ترانه علیدوستی در مورد بازی خود در سریال "شهرزاد" و اینکه تصور می شود او تمامی ظرفیت خود را در بازی به کار نبرده و گاهی بازی هایی خنثی دارد گفت : احساسات من هنگام بازی در سریال "شهرزاد" بسیار درگیر این کار بود بعید می دانم که بازی من در این کار خنثی بوده باشد.
گفتنی است تاکنون پنج قسمت از سریال "شهرزاد" در شبکه نمایش خانگی توزیع شده است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید