چهارشنبه, 29 شهریور 1402 00:34

آتیلا پسیانی برای ادامه‌ی درمان در فرانسه بستری شد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آتیلا پسیانی برای ادامه‌ی درمان در فرانسه بستری شد آتیلا پسیانی برای ادامه‌ی درمان در فرانسه بستری شد

سی و یک نما - آتیلا پسیانی بازیگر برجسته‌ی ایران که مدتی است به بیماری سرطان مبتلا شده، برای ادامه‌ی درمان در بیمارستانی در کشور فرانسه بستری شد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی صندوق اعتباری هنر، سید مجید پوراحمدی مشاور وزیر فرهنگ و مدیر عامل صندوق اعتباری هنر به نمایندگی از محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در تماس تلفنی با دختر آتیلا پسیانی، ضمن ابلاغ سلام ویژه وی و همچنین تاکید ایشان برای حمایت همه جانبه از این هنرمند کشور، درباره ادامه روند درمان این هنرمند سینما، تئاتر و تلویزیون به گفتگو نشست.

رئیس هیات مدیره صندوق اعتباری هنر در ادامه از هماهنگی با رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در فرانسه برای پیگیری و عیادت از این هنرمند نامدار کشور اشاره و تصریح کرد: صندوق اعتباری هنر تا بهبودی کامل این هنرمند عزیز کشور در کنار و همراه ایشان خواهد ماند.

پوراحمدی در عین حال با اشاره به اینکه پسیانی از اعضای صندوق اعتباری هنر و تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی است، تصریح کرد: صندوق اعتباری هنر نیز با توجه به تاکید وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی، از ظرفیت و امکانات خود برای حمایت و همراهی همه جانبه برای بهبودی هنرمند عزیز کشور آتیلا پسیانی استفاده خواهد کرد.

مدیر عامل صندوق اعتباری هنر در پایان توجه ویژه به سلامتی جسم و جان، بهبودی وضعیت درمانی تمامی اعضاء به خصوص پیشکسوتان و نامداران عرصه فرهنگ و هنر را از مهم‌ترین وظایف ذاتی و رسالت خطیر این صندوق برشمرد که با جدیت دنبال می‌شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید