چهارشنبه, 02 اسفند 1396 03:30

آغاز اکران « بلوک 9 خروجی2» پس از چهار سال با رده بندی سنی / این دختر حرف نمیزند

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
آغاز اکران « بلوک 9 خروجی2» پس از چهار سال با رده بندی سنی / این دختر حرف نمیزند آغاز اکران « بلوک 9 خروجی2» پس از چهار سال با رده بندی سنی / این دختر حرف نمیزند

سی و یک نما - فیلم سینمایی «بلوک 9 خروجی2» ساخته علیرضا امینی به تهیه کنندگی محمدرضا شریفی نیا پس از 4سال توقیف از امروز اکران خود را آغاز می کند.

«بلوک9 خروجی2»دومین فیلمی است که توانسته، نظر اعضای شورای پروانه نمایش را بدست آورد و با پذیرش رده بندی سنی پروانه نمایش خود را دریافت کند. در خلاصه داستان فیلم آمده است: زن و شوهرى كه مدتى هست از هم جدا شده اند ، دختری دارند که بر اثر حادثه اى دچار شوك شده و ديگر قادر به حرف زدن نيست . دكتر معالج وى براى برطرف شدن اين مشكل تجويز مى كند پدر و مادر و فرزند براى مدتى با هم و در كنار هم ، مانند سابق زندگى بدون تشنج و بحث و دعوا داشته باشند تا مشكل فرزند حل شود ، این ماجرا زندگى زن و شوهر را وارد چالش هاى جديدى مى كند تا در نهايت ..
امیر جعفری‌، پانته‌آ بهرام‌، حمیدرضا آذرنگ‌، الهام کردا‌، شبنم مقدمی‌، پروین ملکی‌، حسام حمیدی‌، هانی خرم، ملیکا پارسا‌ ، سیاوش جعفری و با هنرمندی ستایش محمودی‌ بازیگران «بلوک 9 خروجی 2» هستند.
علیرضا امینی از کارگردانان جوان سینمای ایران است که آثار تحسین شده ای همچون «استشهادی برای خدا» و «هفت دقیقه تا پاییز» را در کارنامه هنری خود دارد.
«انتهای خیابان هشتم» از دیگر ساخته های امینی در اکران عمومی با استقبال خوب مخاطبان روبرو شد.

طراحی پوستر فیلم توسط محمدرضا شریفی نیا و روزبه کلباسی انجام شده است و پخش آن را دفتر درخشان آفتاب عالمتاب به مدیریت امیر سماواتی برعهده دارد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید