دوشنبه, 06 شهریور 1396 04:30

اختتامیه جشنواره سلامت با حضور وزیر بهداشت برگزار شد/+ نام برندگان جوایز

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
 سی و یک نما_ اختتامیه دومین جشنواره فیلم سلامت پنجم شهریورماه با حضور مسئولان دولتی، پزشکان و هنرمندان، با اجرای رضا رشیدپور در تالار وحدت برگزار شد.
آغاز این مراسم با ادای احترام به شهید محسن حججی همراه بود.
در اختتامیه جشنواره فیلم سلامت از رخشان بنی اعتماد تقدیر شد و جهانگیر کوثری، هوشنگ گلمکانی، منوچهر شاهسواری، فریدون جیرانی، محمد هادی ایازی و ابراهیم داروغه زاده و هاشمی وزیر بهداشت برای این بخش روی صحنه آمدند و تندیسی به رخشان بنی اعتماد اهدا کردند. 
همچنین نکوداشتی برای کتایون نجفی زاده از پزشکان کشور برگزار شد، در این بخش تهمینه میلانی، پوران درخشنده و محمدهادی ایازی و ابراهیم داروغه زاده برای قدردانی از او روی صحنه آمدند.
کنسرت مشترک شهرام و حافظ ناظری از دیگر برنامه‌های ویژه‌ی این مراسم بود.
 
برگزیدگان دومین جشنواره فیلم سلامت به شرح زیر است:
 
جوایز بخش دانشجویی:
 
دیپلم افتخار و جایزه نقدی هیات داوران اهدا به فیلم "بلندگو" به کارگردانی بهنام اسدالهی" اهدا شد.
 
جایزه سوم: تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار و مبلغ 30 میلیون ریال به فیلم "بنگ بنگ" به کارگردانی احمد تراب‌پور داده شد.
 
جایزه دوم: تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخارو مبلغ 40 میلیون ریال به فیلم "تردمیل" به کارگردانی "بنفشه جاهد" تعلق گرفت.
 
جایزه اول: تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار به مبلغ 50 میلیون ریال به صورت مشترک به فیلم‌های "نسبت خونی" به کارگردانی "حسین و پدرام امیری" و فیلم "طبق عادت همیشگی" به کارگردانی "محمد حمزه‌ای" اهدا شد.
 
جایزه ویژه هیات داوران شامل لوح زرین و دیپلم افتخار و جایزه نقدی به فیلم "آگهی فروش" به کارگردانی "قصیده گلمکانی" تقدیم شد.
 
جوایز بخش برنامه‌های تلویزیونی:
 
جایزه سوم: تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار به مبلغ 60 میلیون ریال به صورت مشترک به:  "عاطفه میرسیدی" برای گزارش "دیابت محدودیت نیست" و یوسف سلامی برای مجموعه "بدون دخانیات" تعلق گرفت.
 
جایزه دوم: تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار به مبلغ 80 میلیون ریال به  "آزیتا رصافی" برای برنامه تلویزیونی "آسمان مال من است" اهدا شد.
 
جایزه اول: تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار به مبلغ 100 میلیون ریال به هادی امیری و رها فرجی برای برنامه تلویزیونی "عصر واروونه" تعلق گرفت.
 
جایزه ویژه هیئت داوران: لوح زرین به همراه دیپلم افتخار و جایزه نقدی به صورت مشترک به "داریوش فرضیایی"، "مسلم آقاجانزاده" و "احمد درویشعلی‌پور" برای مجموعه تلویزیونی "محله گل و بلبل" اهدا شد.
 
جوایز بخش مستند:
 
جایزه سوم: تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار و مبلغ 60 میلیون ریال به "پنجاه سالگی" به کارگردانی "صبا ندایی" تعلق گرفت.
 
جایزه دوم: تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار و مبلغ 80 میلیون ریال به صورت مشترک به فیلم "سحاب" به کارگردانی "آرش لاهوتی" و فیلم "سالسوس" به کارگردانی "آریان عطارپور" تعلق گرفت.
 
جایزه اول: تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار و مبلغ 100 میلیون ریال مشترکا به فیلم مستند "آوانتاژ" به کارگردانی "محمد کارت" و فیلم "خوان بی‌خوان" به کارگردانی "هادی معصوم دوست" اهدا شد.
 
جایزه ویژه هیات داوران: شامل لوح زرین و دیپلم افتخار به فیلم "مادر زمین" به کارگردانی "مهناز افضلی" تعلق گرفت.
 
جوایز بخش سینمایی:
 
دیپلم افتخار، لوح زرین و جایزه نقدی به "بیست و یک روز بعد" به کارگردانی محمد رضا خردمندان اهدا شد.
 
جایزه سوم: تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار و مبلغ 80 میلیون ریال به فیلم شماره 17 سهیلا به کارگردانی محمود غفاری و تهیه‌کنندگی امیر سیدزاده تعلق گرفت.
 
جایزه دوم: تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار و مبلغ 100 میلیون ریال اهدا شد به "ملی و راه‌های نرفته" به کارگردانی تهمینه میلانی و تهیه‌کنندگی محمد نیک‌بین رسید.
 
جایزه اول: تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار و مبلغ 120 میلیون ریال به زیر سقف دودی به کارگردانی و تهیه‌کنندگی پوران درخشنده تعلق گرفت.
 
جایزه ویژه هیات داوران: شامل لوح زرین، دیپلم افتخار به فیلمنامه "سوفی و دیوانه" به آقای مهدی کرم‌پور و مهدی سجاده‌چی اهدا شد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید