چهارشنبه, 21 ارديبهشت 1401 14:51

از «ایده تا تولید»، حمایت انجمن سینمای ایران به میزبانی بوشهر | ایده‌های ۱۵ فیلمساز جوان فیلم می‌شود

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
از «ایده تا تولید»، حمایت انجمن سینمای ایران به میزبانی بوشهر | ایده‌های ۱۵ فیلمساز جوان فیلم می‌شود از «ایده تا تولید»، حمایت انجمن سینمای ایران به میزبانی بوشهر | ایده‌های ۱۵ فیلمساز جوان فیلم می‌شود

سی و یک نما - انجمن سینمای جوانان ایران به میزبانی دفتر بوشهر، اردوی فیلمسازی «ایده تا تولید» را به مدت یک هفته برگزار می‌کند.

به‌گزارش روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، اولین اردوی منطقه‌ای فیلمسازی «ایده تا تولید» با دعوت از ۱۵ فیلمساز فیلم کوتاه به میزبانی دفتر انجمن در بوشهر و زیر نظر مهدی جعفری، ارسلان امیری و عادل تبریزی به‌مدت یک هفته برگزار می‌شود.

در این اردوی تخصصی که با محوریت ۳ ژانر فعالیت خواهد کرد، مهدی جعفری در ژانر «جنگی و دفاع مقدس»، ارسلان امیری در ژانر «وحشت و رازآلود» و عادل تبریزی در ژانر «کمدی-فانتزی»، فیلمسازان شرکت‌کننده را به شکل کارگاهی هدایت خواهند کرد تا ایده‌ها و طرح‌های این ۱۵ فیلمساز مورد بررسی و کار تخصصی قرار گرفته و به فیلمنامه کوتاه تبدیل شوند. در پایان این فیلمسازان در گروه‌های ۵ نفره اقدام به ساخت فیلم‌های کوتاه از ۳ فیلمنامه به‌دست آمده، خواهند کرد.

انجمن سینمای جوانان ایران از تولید این ۳ فیلم کوتاه تا سقف ۳۰ میلیون تومان برای هر فیلم، حمایت مالی می‌کند.

این اردو با حضور ۶ استان خوزستان، هرمزگان، بوشهر، سیستان و بلوچستان، فارس و کهکیلویه و بویراحمد برپا خواهد شد و ۱۵ فیلمساز شرکت‌کننده در این کارگاه تخصصی از شهرهای بوشهر، برازجان، تنگستان، اهواز، آبادان، دزفول، شیراز، آباده، یاسوج، بندرعباس و زاهدان، دعوت شده‌اند.

اردوی فیلمسازی «ایده تا تولید» ۲۴ تا ۳۰ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ به‌میزبانی انجمن سینمای جوانان بوشهر برگزار خواهد شد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید