چهارشنبه, 25 اسفند 1395 11:43

هنر ایران باز داغدار شد / افشین یداللهی ترانه سرای مشهور درگذشت / جزییات حادثه

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
هنر ایران باز داغدار شد / افشین یداللهی ترانه سرای مشهور درگذشت / جزییات حادثه هنر ایران باز داغدار شد / افشین یداللهی ترانه سرای مشهور درگذشت

سی و یک نما- افشین یداللهی ترانه سرای سرشناس کشور در اثر سانحه تصادف درگذشت تا سال 95 به تلخ ترین شکل ممکن رو به پایان برود.

 

به گزارش سی و یک نما جامعه هنری ایران هنوز داغدار علی معلم است که رسانه ها خبر از سانحه تصادف برای ترانه سرای سرشناس ایران دادند ، تا هنر ایران داغدار افشین یداللهی شود.

افشین یداللهی دی ماه ۱۳۴۷در اصفهان متولد شد . او پزشک متخصص اعصاب و روان است.

وی فعالیت‌های حرفه‌ای ترانه‌سرایی خود را در سال ۱۳۷۶در سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران آغاز کرد. نخستین ترانه‌های وی با آهنگسازی فؤاد حجازی و با خوانندگی خشایار اعتمادی اجرا می‌شد.

یداللهی برای تیتراژ بسیاری از سریال‌های خوش‌نام تلویزیونی، ترانه‌هایی سروده است. بیشترین شهرت وی در این زمینه به‌واسطه سرودن ترانه شب آفتابی، سریال غریبانه، شب دهم، میوهٔ ممنوعه و مدار صفر درجه و معمای شاه است.

جزئیات سانحه رانندگی برای افشین یداللهی و درگذشت وی

▪️سرهنگ گودرزی رئیس پلیس راه استان البرز : حدود ساعت 3 بامداد امروز ، یک دستگاه سواری کیا از فرعی هشتگرد وارد آزادراه کرج - قزوین شد و در خط دوم جاده به یکباره متوقف شد و در این لحظه یک دستگاه تریلی اویکو از عقب با سواری کیا برخورد کرد.

▪️در پی برخورد تریلی با سواری کیا که دارای سه سرنشین (دو آقا و یک خانم) بود، متاسفانه افشین یداللهی ترانه سرای کشورمان فوت کرد و همسر و برادر همسرش هم آسیب دیدند.

▪️کارشناسان پلیس، با حضور در صحنه حادثه، علت این تصادف را توقف ناگهانی در لاین دوم از سوی راننده سواری کیا اعلام کردند.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید