یکشنبه, 23 دی 1397 13:16

اکران فیلم «هايلايت» به کارگردانی اصغر نعیمی بعد از جشنواره فیلم فجر

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
اکران فیلم «هايلايت»  به کارگردانی اصغر نعیمی بعد از جشنواره فیلم فجر اکران فیلم «هايلايت» به کارگردانی اصغر نعیمی بعد از جشنواره فیلم فجر

سی و یک نما - قرارداد اكران «هايلايت» بالاخره بسته شد و اين فيلم بعد از جشنواره فيلم فجر اكران مى شود.

 

به گزارش مشاور رسانه ای فيلم هايلايت؛ بعد از صحبت ها و تلاش های صورت گرفته، بالاخره قرارداد اکران این فیلم با سعيد سعدى در نسیم صبافیلم بسته شد.
ساسان سالور، تهیه کننده "هایلات" که از مدت ها پیش به دنبال عقد قرار داد و اکران این فیلم در زمان مناسب تری بود، در این باره گفت: به طور کلی رویکرد کلی شرکت های پخش برای فیلم های اجتماعی همیشه همینطور بوده و هایلایت هم که داستان و فضای اجتماعی دارد، از این قائله مستثنی نیست. خیلی از پخش کننده ها اغلب تمایلی به این فیلم ها ندارند به همين دليل اكثرا براى اكران، شيوه و زمان كارهاى اين چنينى به مشكلاتى برميخوريم كه بارها از آن گفتيم.

 

معرفی فیلم-اکران فیلم هايلايت  به کارگردانی اصغر نعیمی


او با اشاره به يكى از اين مشكلات افزود: با تمام این ها ما تلاش کردیم تا در یک زمان خوب "هايلايت"را اکران کنیم، اين در حالى است كه در مقطعی ترافیک اکران ایجاد شده بود و باکسی هم قرارداد نبستیم و منتظر ماندیم تا این ترافیک کمتر شود.
به گفته سالور زمان قطعی اکران این فیلم بعد از جشنواره مشخص خواهد شد.
گفتنى است كه در درام عاشقانه "هایلایت" ، به نویسندگی و کارگردانی اصغر نعیمی و تهیه‌کنندگی ساسان سالور که در بستری اجتماعی روایت می شود بازیگرانی چون پژمان بازغی، آزاده زارعی، سام قریبیان، الهه حصاری، مینا وحید و جمشید هاشم پور حضور دارند.

 

معرفی فیلم-اکران فیلم هايلايت  به کارگردانی اصغر نعیمی

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید