معرفی فیلم

نقد فیلم و سریال

گزارش تصویری

اخبار سینمای ایران

دوشنبه, 19 تیر 1396 14:22

اكران پريناز بعد از ٧ سال توقيف در گروه هنر و تجربه

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
اكران پريناز بعد از ٧ سال توقيف در گروه هنر و تجربه اكران " پريناز " بعد از ٧ سال توقيف در گروه هنر و تجربه


سی و یک نما- سرانجام پس از هفت سال فیلم سینمایی "پریناز" به کارگردانی بهرام بهرامیان و تهیه کنندگی عبدالمحمد نجیبي قرار است در گروه هنر و تجربه روی پرده سینماها رود.

 

سازندگان "پریناز" به تازگی با گروه هنر و تجربه برای نمایش این فیلم به توافق رسیده اند و ساخته بهرامیان قرار است سرانجام رنگ پرده را ببیند


پیش از این عبدالمحمد نجیبی تهیه کننده این پروژه در گفت وگو با یکی از خبرگزاری ها مشکل اصلی "پریناز" را به یکی از نقش های اصلی فیلم با بازی فاطمه معتمدآریا نسبت داده بود. معتمدآریا در این فیلم نقش زنی مومن و مذهبی را ایفا کرده که مشكلات شدیدی در زمینه وسواسهای فکری دارد و این اختلالت شخصیتی مشكلات زیادی را برای او خانواده اش ایجاد کرده است.

اختلاف نظر مدیران سازمان سینمایی آن زمان و سازندگان نیز به همین مسئله برمی گشته که یک زن مومن و محجبه نباید دارای عیب و ایرادهای اخلاقى و اختلال شخصیتی باشد. حال پس از گذشت هفت سال گویا وزارت ارشاد به اکران این فیلم آن هم در گروه هنر و تجربه رضایت داده و سازندگان نیز از این موضوع رضایت کامل دارند.

فاطمه معتمدآریا، حمید فرخ نژاد، طناز طباطبایی، مژگان بیات، مائده طهماسبی، شبنم قلی خانی، فرهاد آئیش، مصطفی زمانی، فرخ نعمتی، بابک حبیبي فر، و اميرحسين فتحى بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند.


"پریناز" با فیلمنامه ای از بابک کایدان داستان زندگی دختر بچه اي را روایت می کند که خانواده خود را از دست داده و قرار است از سوي خانواده مادرش نگهداري شود، اما در خانواده جديد ماجراهايى براى او رخ مى دهد.

بانى فيلم

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت
مشاهده آمار وبسایت