سه شنبه, 23 آبان 1402 11:51

بستری شدن بیتا فرهی در بیمارستان و درخواست دخترش از پزشکان ایرانی

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
بستری شدن بیتا فرهی در بیمارستان و درخواست دخترش از پزشکان ایرانی بستری شدن بیتا فرهی در بیمارستان و درخواست دخترش از پزشکان ایرانی سی و یک نما

سی و یک نما – متاسفانه چند روزی است که بیتا فرهی به دلیل عفونت ریه در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری شده و شرایط پایداری ندارد. دختر بیتا فرهی از پزشکان ایرانی برای رسیدگی به وضعیت درمانی مادرش درخواست کمک کرد.

یاسمین خلیلی‌فرد، یکی از دوستان این بازیگر درباره وضعیت جسمانی او به ایسنا گفت: خانم فرهی به دلیل عفونت ریه و نیز ابتلا به آنفولانزا در بخش مراقبت‌های ویژه بستری است و متاسفانه شرایط ایشان هنوز پایدار نشده است تا به بخش عمومی منتقل شوند.

او ادامه داد: پزشک درمانگر ‌ایشان خیلی امیدوار است که حال خانم فرهی رو به بهبودی برود و از مردم عزیز کشورمان می‌خواهیم که برای سلامتی ایشان دعا کنند.

دختر بیتا فرهی از پزشکان ایرانی برای رسیدگی به وضعیت درمانی مادرش درخواست کمک کرد.

مهسا قریشی در گفتگویی ضمن تقدیر و تشکر از پزشکان بیمارستان «دی» که در دو هفته اخیر تمام تلاش خود را برای بهبودی مادرش بیتا فرهی انجام داده‌اند، ادامه داد: طبق پیگیری‌ها من از تیم درمان، برای بهبودی حال مادرم باید تیم متخصص ریه تشکیل شود تا وضعیت ریه ایشان به سمت بهبودی برود.

مهسا قریشی گفت: من از تمامی متخصصین ریه ای ایران درخواست دارم تا تیمی تشکیل شود و هر چه زودتر ما بتوانیم شاهد بهبودی حال مادر باشیم.

او خاطرنشان کرد: مادرم (بیتا فرهی) دچار بیماری قلبی است و مراحل درمان را سپری کرده و حالش بهبود یافته بود اما در هفته‌های اخیر دچار عفونت ریه شده است.

دختر بیتا فرهی از پیگیری محمد خزاعی رییس سازمان سینمایی و هنرمندان که پیگیری وضعیت درمان این بازیگر هستند، تشکر کرد.

هم‌اکنون سریال «سرزمین کهن» با بازی بیتا فرهی در حال پخش است.

«هامون»، «برادرم خسرو»، «دوران عاشقی»، «در انتظار معجزه»، «خاک آشنا»، «خون بازی»، «خانه ای روی آب»، «اعتراض»، «کیمیا»، «بانو»، «لامینور» و.. از جمله فیلم‌های سینمایی است که بیتا فرهی در آنها به ایفای نقش پرداخته است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید