شنبه, 24 آبان 1399 10:26

بهترین‌های جهان مستند در «سینماحقیقت» به نمایش در می‌آید

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
بهترین‌های جهان مستند در «سینماحقیقت» به نمایش در می‌آید بهترین‌های جهان مستند در «سینماحقیقت» به نمایش در می‌آید

سی و یک نما - مجموعه‌ای از بهترین آثار مستند جهان در سال ۲۰۲۰ که جوایزی از جشنواره‌های معتبر به دست آورده‌اند، در بخش «بهترین‌های جهان مستند» چهاردهمین دوره‌ جشنواره «سینماحقیقت» به نمایش گذاشته می‌شوند.

 به گزارش خبر سی و یک نما به نقل از روابط عمومی جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت»، در بخش‌های مختلف بین‌المللی این دوره‌ از جشنواره «سینماحقیقت» که به صورت غیررقابتی و در قالب نمایش‌های برخط (آنلاین) برگزار می‌شود، سعی شده تا بهترین آثار مستند یک سال اخیر سینمای جهان در این رویداد به نمایش درآید.

به همین منظور بخش «بهترین‌های جهان مستند» World’s Best در این دوره‌ جشنواره طراحی شده تا بهترین آثار مستند منتخب جشنواره‌های معتبر جهانی در سال ۲۰۲۰ در معرض دید مخاطبان ایرانی قرار گیرد.

در بخش «نمایش‌های ویژه» جشنواره «سینماحقیقت» هم جدیدترین فیلم‌های اساتید و مستندسازان شناخته شده جهان به نمایش گذاشته می‌شود.

‌مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی سازمان امور سینمایی کشور، چهاردهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» را به دبیری محمد حمیدی مقدم، در آذرمـاه ۱۳۹۹ و با توجه به شیوع جهانی بیماری کووید ۱۹ به صورت مجازی و نمایش برخط (آنلاین) برگزار خواهد کرد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید