دوشنبه, 20 ارديبهشت 1400 13:04

بیژن افشار بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون بر اثر کرونا درگذشت

نوشته شده توسط سی و یک نما
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
بیژن افشار بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون بر اثر کرونا درگذشت بیژن افشار بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون بر اثر کرونا درگذشت خبر سی و یک نما

سی و یک نما - بیژن افشار بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایران بر اثر بیماری کرونا دار فانی را وداع گفت.

حمیدرضا نعیمی نویسنده و کارگردان تئاتر با تایید درگذشت بیژن افشار گفت: متاسفانه طی دو روز گذشته حال بیژن افشار بازیگر خوب تئاتر و سینمای کشورمان که به بیماری کرونا مبتلا شده بود، وخیم گزارش شد و متاسفانه امروز ایشان را از دست دادیم.

وی افزود: از فوت این هنرمند بسیار متأسف هستم و برای خانواده و جامعه هنری آرزوی صبر دارم. من همیشه بیژن افشار را سرحال و پر انرژی می‌دیدم و به نظر نمی‌رسید که بیماری زمینه‌ای داشته باشند اما متاسفانه این ویروس منحوس هنرمند عزیزی را از ما دریغ کرد.

بیژن افشار، بازیگری است که در فیلم‌های سینمایی «مربای شیرین»، «قلب‌های ناآرام»، «در وجه حامل»، «خبر خاصی نیست»، «خیابان دیوار»، «پیچ جاده نمناک»، «تابو»، «تمشک» و مجموعه‌های «مختارنامه»، «شهریار»، «خواب بلند»، «پرواز در ارتفاع صفر»، «یلدا» و … بازی کرده و عضو خانه تئاتر است. این هنرمند در نمایش‌های مختلفی به ایفای نقش پرداخته بود و قبل از ابتلا به بیماری قرار بود در آینده‌ای نزدیک روی صحنه برود.

سی و یک نما درگذشت این هنرمند را به خانواده وی و جامعه هنری کشور تسلیت می‌گوید.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید