معرفی فیلم

نقد فیلم و سریال

گزارش تصویری

اخبار سینمای ایران

سه شنبه, 24 مهر 1397 00:00

جعفر گودرزي دبير دوازدهمين جشن بزرگ منتقدان سينما شد/اعلام زمان برگزاری جشن منتقدان سینما

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
جعفر گودرزي دبير دوازدهمين جشن بزرگ منتقدان سينما شد/اعلام زمان برگزاری جشن منتقدان سینما جعفر گودرزي دبير دوازدهمين جشن بزرگ منتقدان سينما شد/اعلام زمان برگزاری جشن منتقدان سینما

سی و یک نما - به گزارش روابط عمومي انجمن منتقدان ،جعفر گودرزي نايب رييس انجمن منتقدان و نویسندگان سینمايي ایران به عنوان دبیر دوازدهمين  جشن بزرگ منتقدان و نویسندگان سینمایی انتخاب شد.

 

بر اساس اين گزارش ،با تصمیم شورای مرکزی انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران، جعفر گودرزی براي دومين سال پياپي به عنوان دبیر دوازدهمين  دوره  جشن بزرگ منتقدان و نویسندگان سینمایی انتخاب و معرفي  شد.

در این جشن،  آکادمی داوری انجمن ،برگزیدگان خود در سی و ششمين جشنواره فیلم فجر  و جشنواره جهاني فجر را معرفی می‌کند.

جعفر گودرزی از مديران با سابقه سينما و جشنواره هاي سينمايي و از پیشکسوتان حوزه رسانه و نقد است که سابقه دبیری  و نایب رییسی انجمن را در دوره هاي مختلف در کارنامه خود دارد. او سالها مدیریت تولید و مجری طرح  بسیاری از پروژه‌های سینمایی را به عهده داشته ودر کارنامه مسئولیت‌های اجرای اش، مدیریت روابط عمومی و اجرایی بنیاد سینمایی فارابی نیز از سال ٨٩ تا ٩٢دیده می‌شود.

گودرزی مدیر روابط عمومی بیست  و نهمین جشنواره فیلم فجر و مدیر روابط عمومی و اجرایی جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از دوره بیست و چهارم تا بیست و هفتم هم بوده است.

دوازدهمين جشن بزرگ انجمن منتقدان و نويسندگان سينمايي ايران ،آذرماه سال جاري برگزار ميشود.

آخرین ویرایش در سه شنبه, 24 مهر 1397 10:12

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.