یکشنبه, 23 ارديبهشت 1403 14:07

رئیس سازمان سینمایی دبیر چهل‌وسومین جشنواره فیلم فجر شد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
رئیس سازمان سینمایی دبیر چهل‌وسومین جشنواره فیلم فجر شد رئیس سازمان سینمایی دبیر چهل‌وسومین جشنواره فیلم فجر شد سی و یک نما

سی و یک نما - وزیر فرهنگ و ارشاد درحالی طی حکمی مدیر سازمان سینمایی را به عنوان دبیر چهل و سومین جشنواره فیلم فجر منتصب کرده که قاعدتا نمی‌توان همزمان مدیرسینمایی و دبیر جشنواره بود و آیا این حکم به این معناست که قرار است فرد دیگری معاونت سینمایی را به عهده بگیرد؟

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی و سمعی بصری را با حفظ سمت به عنوان دبیر چهل‌وسومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر منصوب کرد.

در متن حکم محمدمهدی اسماعیلی خطاب به محمد خزاعی آمده است:

"جناب آقای محمد خزاعی

معاون محترم وزیر و رئیس سازمان سینمایی و سمعی - بصری

سینمای ایران در سال گذشته شرایط خاص اما امیدبخشی را پشت‌سر نهاد و در سال پیش رو برگزاری همزمان چهل‌وسومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر با جشن‌های پیروزی انقلاب اسلامی، نیازمند جهش کیفی و کمی و حمایت گسترده از آثار و تولیدات سینمایی است.

از این‌رو و با توجه به تخصص، تعهد و تجربیات ارزشمندتان در برگزاری جشنواره‌های مختلف، با حفظ سمت ریاست سازمان سینمایی و سمعی – بصری، به عنوان «دبیر چهل‌وسومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر» منصوب می‌شوید تا با برنامه‌ریزی‌های لازم باشکوه‌ترین آیین سینمایی کشور را برپا نمایید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و تدابیر شایسته جناب‌عالی، شاهد جشنواره‌ای درخور سینمای ایران و تراز انقلاب اسلامی باشیم.

همچنین از زحمات و تلاش‌های مجدانه جناب آقای مجتبی امینی به عنوان دبیر چهل و یکمین و چهل‌ودومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر قدردانی می‌نمایم."

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید