یکشنبه, 18 مهر 1400 16:05

زمان اکران قهرمان فرهادی اعلام شد | رونق سینما بار دیگر با فرهادی

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
زمان اکران قهرمان فرهادی اعلام شد | رونق سینما بار دیگر با فرهادی زمان اکران قهرمان فرهادی اعلام شد | رونق سینما بار دیگر با فرهادی

سی و یک نما - “قهرمان” اولین بار در جشنواره بین المللی فیلم کن ۲۰۲۱ به نمایش درآمد و ضمن کسب “جایزه بزرگ ” مورد استقبال تماشاگران و منتقدان بین المللی قرار گرفت. فیلم سینمایی "قهرمان" آخرین ساخته اصغر فرهادی از پنجم آبان در سینماهای سراسر کشور اکران می شود.

به گزارش سی و یک نما به نقل از روابط عمومی خانه فیلم، فیلم سینمایی «قهرمان» تازه‌ترین ساخته اصغر فرهادی از پنجم آبان در سینماهای سراسر کشور اکران می‌شود.

خانه فیلم پخش کننده داخلی فیلم «قهرمان» زمان اکران را پنجم آبان اعلام کرد.

«قهرمان» اولین بار در جشنواره بین المللی فیلم کن ۲۰۲۱ به نمایش درآمد و جایزه بزرگ این جشنواره را به خود اختصاص داد.

بازیگران این فیلم عبارتند از امیر جدیدی، محسن تنابنده، سحر گلدوست، فرشته صدرعرفایی، احسان گودرزی، مریم شاه داعی، علیرضا جهاندیده، فرخ نوربخت، محمد عاقبتی، صالح کریمایی و سارینا فرهادی.

در فیلم «قهرمان» رحیم با بازی امیر جدیدی در واقع قهرمان داستان است که به دلیل عدم پرداخت بدهی‌اش در زندان است. در حالی که او به مرخصی می‌آید، زنی که او را خیلی دوست دارد، رحیم را متقاعد می‌کند بدهی اش را از محل کیف پر از پولی که او پیدا کرده است، پرداخت کند. تصمیم رحیم پیامدهایی را به همراه دارد که او را به قهرمان داستان تبدیل می‌کند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید