معرفی فیلم

نقد فیلم و سریال

گزارش تصویری

اخبار سینمای ایران

چهارشنبه, 10 ارديبهشت 1399 15:07

سازمان سینمایی با طرح «سینما خودرو» موافقت کرد / بار دیگر Drive in cinema

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
سازمان سینمایی با طرح «سینما خودرو» موافقت کرد / بار دیگر Drive in cinema سازمان سینمایی با طرح «سینما خودرو» موافقت کرد / بار دیگر Drive in cinema

سی و یک نما - با ادامه شیوع ویروس کرونا و تعطیلی سالن‌های سینما، منوچهر صفرخانی کارگردان و بازیگر با ارسال نامه‌ای به سازمان سینمایی خواستار اجرای طرح «سینما خودرو» (Drive in cinema) برای کمک به اقتصاد سینماداران و صاحبان فیلم‌ها کرد که این نامه مورد موافقت این سازمان قرار گرفت.

اتفاقی که بیش از چهل سال است در سینمای ایران رخ نداده ( پیش از انقلاب Drive in cinema در میدان ونک تهران قرار داشت)، درحالی که تا پایان قرن بیستم  نوعی متداول از اکران فیلم درجهان بود.

صفرخانی درباره اجرایی شدن این طرح پس از موافقت سازمان سینمایی و تائید مکان‌های نمایش فیلم گفت: در حال حاضر برای اجرای این طرح مشغول تجهیز و راه‌اندازی سینماها در تهران و چند استان هستیم تا انشالله بتوانیم با «سینما اتومبیل» خدمت شایسته‌ای به صنعت سینما ارائه دهیم.
وی افزود: رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی کشور در صنعت سینما و اجرای دقیق گام دوم فاصله‌گذاری اجتماعی از جمله موارد مهم اجرایی شدن این طرح است. امیدوارم «سینما خودرو» ضمن ایجاد بستر مناسب برای گسترش سرگرمی سالم در جامعه، قدم کوچکی برای ادامه فعالیت و رشد سینمای کشور بردارد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت
مشاهده آمار وبسایت