یکشنبه, 21 ارديبهشت 1399 14:02

سرمایه‌گذاری کمپانی‌ اروپایی، برای فیلم تازه‌ "اصغر فرهادی" / قهرمان ایرانی در دستان سرمایه گزاران اروپایی

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
سرمایه‌گذاری کمپانی‌ اروپایی، برای فیلم تازه‌ "اصغر فرهادی" / قهرمان ایرانی در دستان سرمایه گزاران اروپایی سرمایه‌گذاری کمپانی‌ اروپایی، برای فیلم تازه‌ "اصغر فرهادی"

سی و یک نما - وقتی که می خواهیم خبری از اصغر فرهادی را منتشر کنیم، مردد می مانیم که کته گوری مربوط به آن، سینمای ایران است یا سینمای جهان. شاید در مورد این تازه ترین فیلم فرهادی بیشتر از همه در شک و تردید باشیم. فیلمی در شهر گل و شکوفه، شعر و ادبیات ، شهر شیرازبا بازیگران ایرانی، چرا باید سرمایه گزار خارجی داشته باشد، در حالی که هر سرمایه ای برای فیلم های او در ایران مهیا است. البته که پخش کننده ی خارجی یقینا مسیر را برای یک فیلم خارجی باز می کند اما فرهادی یک برند کم تکرار در سینمای جهان است که "قهرمان" او نیاز به هیچ سرمایه ی خارجی ندارد. این "قهرمان" ایرانی است

 

سایت "سینه‌یوروپ" ، از سرمایه‌گذاری کمپانی‌ اروپایی، برای فیلم تازه‌ "اصغر فرهادی"، با موضوع "تحلیلی از جامعه‌ ایرانی" خبر داد.

این سایت اعلام کرد :

"قهرمان آخرین اثر اصغر فرهادی در کنار اثری از کلر دنی و اورسلا میر آثاری خواهند بود که شبکه آرته فرانسه در سال 2020 روی آنها سرمایه‌گذاری می‌کند"
"قهرمان" آخرین اثر اصغر فرهادی توسط بخش سینمایی شبکه آرته فرانسه است که فرهادی با این اثر به کشورش برمی‌گردد تا دوباره تحلیلی از جامعه ایرانی داشته باشد که مایه‌هایی از یک تریلر روانشناسانه را هم در خود دارد.

این فیلم در شهر شیراز و بازیگران اغلب ناشناس و بومی ساخته خواهد شد.

تهیه این اثر در کنار خود فرهادی، با همکار قدیمی او "الکساندر ماله‌گی" از کمپانی ممنتو فیلمز، خواهد بود.» .

در عکس تصویری از اصغرفرهادی ، شهاب حسینی و الکساندر ماله گی را در فرش قرمز فیلم فروشنده می بینید


پیش از این گفته شده بود که "نوید محمدزاده"بازیگر فیلم قهرمان فرهادی است 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید