معرفی فیلم

نقد فیلم و سریال

گزارش تصویری

اخبار سینمای ایران

سه شنبه, 07 آذر 1396 03:30

فیلم پر بازیگر« لابی» آماده اکران شد / قصه مسافرانی که بیشتراز وزن چمدان هایشان، خاطره حمل می کنند

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
فیلم پر بازیگر« لابی» آماده اکران شد / قصه مسافرانی که بیشتراز وزن چمدان هایشان، خاطره حمل می کنند فیلم پر بازیگر« لابی» آماده اکران شد / قصه مسافرانی که بیشتراز وزن چمدان هایشان، خاطره حمل می کنند

سی و یک نما – قصه ي مسافراني كه بارهابيشتر از وزن  چمدان هايشان خاطره حمل مي كنند.اسير اتاق ها، راهروها و لابي ها ميان خود و ميان ديگران ... ، لابي قصه ي اين آمد و شدهاست .

 

با پایان مراحل فیلم سینمایی «لابی» به نویسندگی و کارگردانی محمد پرویزی، این فیلم پر بازیگر آماده نمایش شده و دومین ساخته محمد پرویزی به زودی روی پرده سینماها می‌رود.

 

photo_2017-11-28_09-38-17.jpg

 

«لابی» که فیلمی اجتماعی با محوریت خاطرات است، در نووتل واقع در فرودگاه امام خمینی فیلمبرداری شده است و بازیگرانی همچون شهاب حسینی، ساره بیات، سحر دولتشاهی، مصطفی زمانی، پگاه آهنگرانی، علیرضا آقاخانی، بهنوش طباطبایی، شهرام حقیقت دوست، مهرداد صدیقیان، آزاده صمدی، آرمان درویش، سام نوری، هستی مهدوی فرد، مهسا همتی، مارن میلر، سارا منجزی پور و الهام جعفرنژاد در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

 

photo_2017-11-28_12-24-21.jpg

 

این اثر سینمایی که از جمله فیلم‌هایی بود که در زمان تولید سر و صدای زیادی به راه انداخت، با پایان مراحل فنی همچون تدوین، صداگذاری و... آماده نمایش‌شده است. روایت شدن قصه‌های مختلف از زبان بازیگران پرتعداد این فیلم، از ویژگی‌های فرم و روایت در «لابی» است.

 

 

photo_2017-11-28_09-38-20.jpg

در خلاصه داستان «لابی» آمده است:

قصه ي مسافراني كه بارهابيشتر از وزن  چمدان هايشان خاطره حمل مي كنند.اسير اتاق ها، راهروها و لابي ها ميان خود و ميان ديگران ...

 

photo_2017-11-28_12-24-05.jpg

 

 

 

لابي قصه ي اين آمد و شدهاست .

امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت
مشاهده آمار وبسایت