معرفی فیلم

نقد فیلم و سریال

گزارش تصویری

اخبار سینمای ایران

شنبه, 19 اسفند 1396 03:30

لووان هفتوان بازیگربرجسته سینما و تئاتردرگذشت/خودش را در دل ما جا کرد و رفت

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
لووان هفتوان بازیگربرجسته  سینما و تئاتردرگذشت/خودش را در دل ما جا کرد و رفت لووان هفتوان بازیگربرجسته سینما و تئاتردرگذشت

هما گویا(سی و یک نما) - خبر تکاندهنده بود. لووان هفتوان در گذشت. آن هم سر فیلمبرداری و قبل از رسیدن به بیمارستان. مرد چاق اما پر تحرک که همه را با بازی اش تحت تاثیر قرار می داد. مردی با سرنوشتی عجیب که او را سال ها از ایران دور کرده بود.اما برگشت و با فیلم "پرویز" درخشید ، با "دراکولا" مخاطب عام را هم طرفدار خودش کرد ، با "کوپال" در سینمای دنیا تحسین شد و سر صحنه فیلمبرداری "عروس تاریک" با ایست قلبی از دنیا رفت.

اگر لووان چند روز دیگر صبر می کرد می توانست تولد 52 سالگی اش را هم ببیند. چه سن کمی است برای مردن و چقدر می توانست فرصت داشته باشد برای درخشیدن. او که در برنامه خندوانه می گفت با وجود وزن زیادش نه مشکل چربی دارد و نه فشار خون!!(که شاید شوخی می کرد).
آخرین بار حضور او را در فیلم "کار کثیف" خسرو معصومی دیدیم ، در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر که بازی خوب او و "پدرام شریفی "می توانست کمی از پرسش ما که چرا این اثر خسرو معصومی تا این حد ضعیف است کم کند.
لووان هفتوان قبل از اینکه لب به سخن باز کند و روی گونه اش چال بیفتد به نظر بی تفاوت و شاید خشن می آمد اما با همکلام شدن با او مسحور شادابی ، امید وبی نیازی او می شدیم و اینطور بود که جایش را در دل ما باز کرد و...رفت

امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت
مشاهده آمار وبسایت