دوشنبه, 06 فروردين 1397 04:30

مجید صالحی به جمع بازیگران مطرح فیلم "شاه کش" اضافه شد / روایت یک مرگ مشکوک

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
مجید صالحی به جمع بازیگران مطرح فیلم "شاه کش" اضافه شد / روایت یک مرگ مشکوک مجید صالحی به جمع بازیگران مطرح فیلم "شاه کش" اضافه شد / روایت یک مرگ مشکوک

سی و یک نما - مجید صالحی بازیگرجدیدی است که به جمع پروژه جدید کارگردان فیلم جنجالی « در مدت معلوم» اضافه شده است. در این فیلم مهناز افشار، هادی حجازی فر، علیرضا کمالی و فرید سجادی حسینی (بازیگر فیلم فروشنده) به ایفای نقش خواهند پرداخت . «شاه‌کُش» داستان یک مرگ مشکوک را در برف و کولاک شدید روایت می‌کند، که کارگردانی ان بر عهده وحید امیرخانی می باشد.

مدیریت فیلمبرداری «شاه‌کُش» را علی قاضی، طراح گریم را ایمان امیدواری و طراح صحنه آن را محسن نصراللهی برعهده دارند.
«شاه کُش» به کارگردانی وحید امیرخانی که مدتی است در سکوت خبری مراحل پیش تولید را سپری می‌کند، به‌زودی وارد مرحله فیلمبرداریخواهد شد.
امیرخانی که پیش از این با فیلم سینمایی «در مدت معلوم» به موفقیت در گیشه رسید، اکنون با فیلمنامه‌ای متفاوت به سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر می‌آید.
«شاه کُش» یک درام معمایی- اجتماعی متفاوت است که نویسندگی آن را نیز وحید امیرخانی برعهده داشته است. داستان فیلم در فضایی زمستانی می‌گذرد و به زودی با فراهم شدن شرایط آب و هوایی، تولید آن در ارتفاعات کوهستانی آغاز خواهد شد.
«شاه کُش» به تهیه کنندگی علی نادران وهمچنین علی قاضی و ایمان امیدواری به عنوان مدیر فیلمبرداری و طراح گریم، محسن نصراللهی به عنوان طراح صحنه، وحید مقدسی مدیر صدابرداری و محمد یمینی، به عنوان مدیر تولید وارد مرحله تولید می شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید