دوشنبه, 23 خرداد 1401 21:37

جدی‌تر شدن اکران آنلاین فیلم‌های سینمایی / معرفی دو فیلم جدید برای اکران در سینماها

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
جدی‌تر شدن اکران آنلاین فیلم‌های سینمایی / معرفی دو فیلم جدید برای اکران در سینماها جدی‌تر شدن اکران آنلاین فیلم‌های سینمایی / معرفی دو فیلم جدید برای اکران در سینماها

سی و یک نما - جلسه شورای راهبردی اکران عصر امروز دوشنبه 23 خردادماه جاری با حضور رئیس سازمان سینمایی و اعضای شورا برگزار شد.

اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی، با اعلام این خبر معرفی دو فیلم سینمایی جدید و تعیین یک گروه ویژه پژوهشی و متخصص در زمینه اکران آنلاین را از جمله مصوبات این جلسه شورا عنوان کرد.

برپایه این خبر، در ابتدای جلسه به دلیل اهمیت ظرفیت اکران آنلاین به عنوان بازوی مؤثر در شرایط پساکرونا در کنار سالن‌های سینمایی و به منظور بهره وری از این هم افزایی برای تقویت چرخه عرضه و نمایش آثار عطف به یکی از فصول نظامنامه اکران، در خصوص بررسی و تعیین روش‌های جدید آنلاین اکران آثار سینمایی بحث و تبادل نظر شد و مقرر گردید یک گروه پژوهشی و متخصص مطالعات و بررسی های لازم در زمینه اکران آنلاین و بازشناسی نقاط قوت و ضعف و ارزیابی ضریب موفقیت پلتفرم‌ها و بسترهای موجود و افق‌های پیش رو را به عمل آورد و نتیجه را جهت جمع بندی و تصمیم گیری نهایی به شورای راهبردی اکران ارائه دهد.

همچنین، شورای راهبردی اکران با جایگزینی دو فیلم جدید سینمایی از تاریخ چهارشنبه اول تیرماه ۱۴۰۱ موافقت کرد. فیلم‌های «طلاخون» به کارگردانی ابراهیم شیبانی و تهیه کنندگی حسن کلامی و موسسه پخش فیلمیران سبز و «روز ششم» به کارگردانی حجت قاسم زاده اصل و تهیه کنندگی رحمان سیفی آزاد و موسسه پخش راه عرفان برای تاریخ چهارشنبه اول تیرماه 1401 برای اکران در سینماها معرفی شد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید