شنبه, 06 آذر 1395 02:20

نوروزبیگی: سیصد بلیت 300 هزار تومانی برای اکران برج میلاد فیلم سلام بمبئی فروخته شد

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سی و یک نما – جواد نوروزبیگی در برنامه ی هفت اعلام کرد که به رغم تمام حواشی ها سیصد بلیت 300 هزار تومانی برای اکران خصوصی فیلم "سلام بمبئی" به فروش رفته است.

وقتی شنیده شد که قرار است اکران خصوصی و مراسم ویژه فیلم سلام بمبئی در 13 آذر ماه با حضور عوامل ایرانی و هندی همچنین هنرمندان و اصحاب رسانه در برج میلاد و قیمت 300 هزار تومان برای فروش مردمی برگزار شود ، به نظر باورکردنی نمی آمد اما امشب تهیه کننده ی این فیلم اعلام کرد نیمی از بلیت های این مراسم در مدت دو روز به فروش رفته و پیش بینی میشود که مابقی هم تا فردا فروخته شود.
فیلم سلام بمبئی به کارگردانی قربان محمدپورو تهیه کنندگی جواد نوروز بیگی از یازدهم آذر در سینماهای تهران و شهرستان ها توسط فیلمیران (علی سرتیپی) توزیع می شود.
«سلام بمبئی» ملودرامی است از داستان عشق یک دختر هندی و یک پسر ایرانی که هر دو دانشجوی پزشکی در هند هستند و تفاوت ملیت ، مذهب و فرهنگ آن دو موجب مشکلاتی برای آنها شده و درگیر اتفاقات پیچیده‌ای می‌شوند.
محمدرضا گلزار،دیا میرزا ، بنیامین بهادری ، گلشن گروور، بهروز چاهل و شایلی محمودی بازیگران این فیلم محصول ایران و هند هستند.
این فیلم قرار است با دوبله ی انگلیسی و زیرنویس فارسی در برج میلاد اکران شود و درصد سینما ی سراسر کشور، همزمان اکران شود.
نسخه ی ایرانی این فیلم ده دقیقه کوتاه تر از نسخه ی هندی آن خواهد شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید