جمعه, 03 شهریور 1396 04:30

"نگار" رامبد جوان از نیمه‌ شهریور اکران می‌شود/ خلاصه داستان

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)سی و یک نما_ فیلم سینمایى "نگار" به كارگردانى رامبد جوان در آخرین ماه فصل تابستان از نیمه شهریورماه در سینماهاى سراسر كشور اكران مى شود.
رامبد جوان که پیش از این چهار فیلم سینمایی کمدی ساخته بود این بار به سراغ ژانری متفاوت رفته است. فیلمنامه‌ی نگار که طرح اولیه‌اش را خود رامبد جوان ارائه کرده، احسان گودرزى به رشته تحریر در آورده است. فیلم که در ژانر پلیسى معمایى ساخته شده تفاوت های قابل توجهی با ساخته‌های قبلی رامبد جوان و آنچه که از او شناختیم و سراغ داشتیم، دارد. خلاصه‌ی داستان این که: نگار دختر خانواده ای نیمه مرفه و اصیل است. پدر او در یک معامله اقتصادی شکست خورده و به خاطر فشارهای زیاد مرده است. این تحلیلی است که پلیس نسبت به مرگ او اعلام می کند. اما نگار این تحلیل را باور ندارد و تصمیم می گیرد که روزهای آخر پدر را مرور کند تا به اصل ماجرا پی ببرد. این میان گویی نگار از راه‌های گوناگونی با پدرش در ارتباط است و او خودش برای پرده برداشتن راز مرگش، نگار را همراهی و کمک می‌کند.
بازیگران: نگار جواهریان، محمدرضا فروتن، مانی حقیقی، آتیلا پسیانی، فریبا کامران، علیرضا شجاع نوری، افسانه بایگان، اشکان خطیبی، علیرضا آقاخانی، محمود کریمی، ایلیا کیوان، ٰشایان کامروز، ٰعیسی حسینی
پخش فیلم: بر عهده هدایت فیلم
عكس: مریم تخت كشیان

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید