شنبه, 20 شهریور 1400 16:40

مستند «آن مرد دیگر در را باز نکرد» با نگاهی شاعرانه به زندگی قصه‌گوی محبوب کودکان آماده نمایش شد + عکس

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
مستند «آن مرد دیگر در را باز نکرد» با نگاهی شاعرانه به زندگی قصه‌گوی محبوب کودکان آماده نمایش شد مستند «آن مرد دیگر در را باز نکرد» با نگاهی شاعرانه به زندگی قصه‌گوی محبوب کودکان آماده نمایش شد

سی و یک نما - مستند «آن مرد دیگر در را باز نکرد» به نویسندگی و کارگردانی سید هادی موسوی با نگاهی شاعرانه به زندگی مهدی آذریزدی، قصه‌گوی محبوب کودکان در آستانه پانزدهمین جشنواره سینماحقیقت آماده نمایش شد.

به گزارش سی و یک نما به نقل از خانه مستند، این فیلم با نگاهی روانشناختی به جنبه های گوناگون، قصد دارد تا مؤکدٱ تاکید کند که چگونه می شود از حسرت ها و حقارت های دوره کودکی، انگیزه ای ساخت بسیار قوی برای جبران آن حقارت ها، آنقدر که به نقشی تاریخ ساز بدل شد.

mostandanmarddarrabaznkard (1).jpg

وهم و خیال همیشه رفیق دیرینه تنهایی بوده، اما سرانجام، تنهایی، توهم و تخیل، برای یک هنرمند نویسنده، محتوم نیست. گاهی خوب، گاهی بد. فیلم مستند «آن مرد دیگر در را باز نکرد»، قصه زندگی مردی است که در تنهایی زاده شد، در تنهایی رشد کرد و بزرگ شد، در تنهایی گریست، در تنهایی سفر کرد، در تنهایی خواند، در تنهایی نوشت و عاقبت در تنهایی مرد. هر روز تنهایی، هر شب تنهایی و همیشه خانه به دوش.

mostandanmarddarrabaznkard (2).jpg

در این مستند اردشیر رستمی شاعر، کاریکاتوریست و هنرمند شناخته شده کشورمان به عنوان راوی، قصه زندگی مهدی آذریزدی را از زاویه‌ای متفاوت و کمتر دیده شده روایت می‌کند و کیاوش صاحب نسق، موسیقی این مستند را ساخته است.

مستند «آن مرد دیگر در را باز نکرد» به کارگردانی سید هادی موسوی و تهیه‌کنندگی عطا پناهی از تولیدات جدید خانه مستند است که متقاضی حضور در پانزدهمین جشنواره سینماحقیقت شده است.

mostandanmarddarrabaznkard (3).jpg

mostandanmarddarrabaznkard (4).jpg

mostandanmarddarrabaznkard (7.jpg

mostandanmarddarrabaznkard (6).jpg

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید