دوشنبه, 01 آذر 1400 23:41

همایون شجریان و سهراب پورناظری از همکاری با "مست عشق" انصراف دادند | پروژه حسن فتحی همچنان پرحاشیه

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
همایون شجریان و سهراب پورناظری از همکاری با "مست عشق" انصراف دادند | پروژه حسن فتحی همچنان پرحاشیه همایون شجریان و سهراب پورناظری از همکاری با "مست عشق" انصراف دادند | پروژه حسن فتحی همچنان پرحاشیه

سی و یک نما - همایون شجریان و سهراب پورناظری از پروژه سینمایی مست عشق انصراف دادند.

دقایقی قبل همایون شجریان با انتشار متنی در صفحه شخصی خود از کناره گیری خود و سهراب پورناظری از قسمت موسیقی پروژه سینمایی مست عشق خبر داد.

169219184.jpg

در متن این بیانیه آمده است: با پایان پذیرفتن مراحل تدوین فیلم سینمایی «مست عشق» در جلسه‌ای با تهیه کننده محترم فیلم، آگاهی یافتیم که پروژه توان در اختیار گذاردن امکانات مورد توافق در گفتگوهای آغازین جهت ساخت موسیقی را دارا نیست و با نظر به حساسیت و عشق ما به نام و جایگاه حضرت مولوی پذیرش هرگونه محدودیتی در خلق و تهیه موسیقی این اثر ناممکن می‌نمود.

پس بنا را بر این نهادیم که از همکاری در این پروژه کناره‌گیری کنیم.

با آرزوی بهترین‌ها برای این اثر؛ ارادتمند همایون شجریان، سهراب پورناظری.

این هنرمند علت انصراف خود را عدم توانمندی دست اندرکاران این پروژه سینمایی نسبت به در اختیار قرار دادن امکانات مورد توافق اعلام کرده و از عشق خود به نام و جایگاه مولانا سخن گفته است.

وی همچنین تلویحا اعلام کرد که عشق او به این شاعر و عارف نامی به حدی است که در ساخت موسیقی و همکاری با این پروژه هیچ محدودیتی را نمی‌تواند بپذیرد.

مست عشق فیلم سینمایی به کارگردانی حسن فتحی و امید ترکاشوند است. این اثر محصول مشترک ایران و ترکیه است و سرمایه‌گذاران آن شرکت سیماریا (simarya film production) و شرکت ای_ ان_جی (ENG yepim medya) هستند.

این فیلم برشی از زندگی مولوی و شمس تبریزی در سال‌های ۶۴۰ تا ۶۴۵ هجری قمری می‌باشد که در این اثر هنرمندان بنامی چون شهاب حسینی در نقش شمس تبریزی، پارسا پیروزفر در نقش مولانا حضور دارند؛ همچنین هنرمندان محبوب ترکیه ای چون بنسو سورال در نقش مریم، هانده ارچل در نقش کیمیا خاتون(دختر مولانا)، ابراهیم چلیک‌کول در نقش اسکندر به ایفای نقش پرداختند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید