یکشنبه, 31 شهریور 1398 16:32

پارسا پیروزفر در نقش مولانا و شهاب حسینی در نقش شمس تبریزی/ یک ترکیب جذاب در «مست عشق»

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
پارسا پیروزفر در نقش مولانا و شهاب حسینی در نقش شمس تبریزی/ یک ترکیب جذاب در «مست عشق» پارسا پیروزفر در نقش مولانا و شهاب حسینی در نقش شمس تبریزی/ یک ترکیب جذاب در «مست عشق»

سی و یک نما_ پس از حواشیِ ایجاد شده بر سرِ انتخاب بازیگر ترکیه‌ای برای ایفای نقش مولانا، امروز با انتشارِ خبر حضور پارسا پیروزفر در این نقش، به این شایعات خاتمه داده شد.

 

حسن فتحی پیش از این نیز بارها ثابت کرده بود که در انتخاب بازیگران و عوامل خود بسیار خوش فکر و هوشمندانه عمل می‌کند. زمانی که نام شهاب حسینی را به عنوان ایفاگر نقش شمس تبریزی شنیدیدم به این فکر کردیم که شاید شهاب حسینی برای حضور در نقش مولانا انتخاب بهتری بود اما حالا و با انتشار خبر حضور پارسا پیروزفر با توجه به کیفیت بازی و انتخاب‌های این بازیگر در نقش مولانا، اطمینان حاصل کردیم حسن فتحی این بار هم به سیاق اثبات شده‌ی خود عمل کرده است.

به گزارش روابط عمومی فیلم، حسن فتحی کارگردان "مست عشق" پارسا پیروزفر را به عنوان بازیگر نقش مولانا جلال‌الدین محمد بلخی برگزید و پیروزفر، به‌زودی جلوی دوربین خواهد رفت.

پس از گمانه زنی‌های رسانه‌ای در روزهای اخیر و توجه ویژه رسانه‌ها به این فیلم، با معرفی بازیگر نقش مولانا، پروژه "مست عشق" وارد مراحل پایانی پیش تولید خود شد.

همانگونه که پیشتر اعلام شد، فیلم تولید مشترک ایران و ترکیه است و به برشی از زندگی شمس و مولانا در شهر قونیه می‌پردازد. مهران برومند، تهیه کننده "مست عشق" است، فيلمنامه را فرهاد توحيدى و حسن فتحى نوشته اند و شهاب حسینی در نقش شمس تبریزی بازی خواهد کرد.

بنا بر همین گزارش، طی فهرستی عوامل اصلی فیلم که جمعی از سینماگران ایرانی و ترکیه‌ای هستند نیز معرفی شدند:

جانشين تهيه كننده: شهرام زاهدى، مدير فيلمبردارى: مرتضى پورصمدى، مدير هنرى: نيلوفر چامور، طراح گريم: ايمان اميدوارى، سرپرست گروه كارگردانى: محمدرضا رستمى، دستيار اول و مديربرنامه ريزى : فاتيح كُجا، مديرتوليد: تولگا توسون، طراح جلوه هاى ويژه ميدانى: آيتكين يالچين، طراح بدلكارى: شاهين كاراكوش، سرمايه گذاران: شركت سيماريا(simarya film production) و شركت ای. ان. جی(ENG yepim medya)

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید