پنج شنبه, 16 فروردين 1397 04:30

پاسخ داریوش ارجمند به ادعای حامد بهداد در برنامه سینمایی کات / وقتی میدان از نام بزرگان خالی می شود

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
پاسخ داریوش ارجمند به ادعای حامد بهداد در برنامه سینمایی کات / وقتی میدان از نام بزرگان خالی می شود پاسخ داریوش ارجمند به ادعای حامد بهداد در برنامه سینمایی کات / وقتی میدان از نام بزرگان خالی می شود


سی و یک نما – حامد بهداد بار دیگر با اظهار نظر خود جنجال ساز شد.گر چه هستند عده ای که بهروز وثوقی را آقای بازیگر سینمای ایران می دانند اما این موضوع، چیزی از بزرگی و آقایی استاد عزت الله انتظامی کم نمی کند و درحال حاضر اشاره به چنین موضوعی مثل همیشه برخوردهای عجولانه ی این بازیگر عصیانگر سینماست. از طرفی دیگر صحبت های داریوش ارجمند با برنامه سینمایی کات هم تا حدودی در واکنش با این موضوع کم لطفی است چرا که حامد بهداد در چهارمین دهه عمر، حتما سبیل هایش در آمده است.

حامد بهداد در گفت و گویی غیرمنتظره مدعی شد که اگر محمدعلی فردین و بهروز وثوقی در ابتدای انقلاب ممنوع‌الکار و ممنوع‌التصویر نمی‌شدند، عزت‌الله انتظامی ملقب به «آقای بازیگر» نمیشد. ادعایی که واکنش‌های بسیاری برانگیخت.

داریوش ارجمند در گفت و گو با کانال برنامه‌ی سینمایی «کات» در این زمینه گفت:

من واقعا نمی‌فهمم این حرفها چیست که بعضی‌ها میزنند. یعنی چه که اگر وثوقی و فردین بودند انتظامی آقای بازیگری نبود؟ وقتی چیزی از تاریخ بازیگری نمی‌دانیم چرا حرف بیخود می‌زنیم؟ همان زمانی که آقای وثوقی و فردین بازی میکردند و دیده ‌میشدند، عزت‌الله انتظامی ستاره‌ی اول صحنه‌های ایران بود و کاری میکرد که حتی چند دقیقه‌اش را در آن آقایان ندیدید. انتظامی کجا و آن‌ها کجا؟

بگذارید این را بگویم. وثوقی و فردین در نزد من افراد محترمی هستند، مخصوصا آقای فردین که بسیار بسیار محترم‌اش میدانم، اما بدانیم داریم در مورد چه چیزی میزنیم. انتظامی افتخار این مملکت است. بازیگری است که بازیگری میداند و جایگاهش مشخص است و به قول آقای کیمیایی جزو «میراث»های گران‌بهای این سرزمین است.

ارجمند در ادامه به «کات» گفت:

آقای حامد بهداد که در طول زندگی‌اش حتی دو تا بازی متفاوت در کارنامه سینمایی‌اش ندارد نباید قاطی این بحث‌ها شود. این بزرگتری‌ها به ایشان نمی‌آید بگذارد اول سیبیل‌اش در بیاید، ریش‌اش در بیاید و چهار تا لاخ سفید به موهایش بنشیند بعد از این اظهار نظرها بکند.

این آقای بهداد از همان اول که به سینما آمد با جنجال و اینکه من مارلون براندو هستم و خیلی بازیگر خوبی هستم و این حرفها خواست جلب توجه کند و چند تا روزنامه‌ی مبتذل هم لیلی به لالایش گذاشتند و او را بالا بردند تا حدّی که حالا بیاید حرف‌های این شکلی بزند.

اگر به این حرفها باشد که باید گفت اگر خسرو شکیبایی زنده بود، اگر فنٓی‌زاده زنده بود امثال بهداد را چه کسی میشناخت؟ ولی این بحث‌ها به کل بیهوده است زیرا انتظاری غیر از این هم نباید داشت. وقتی نام اکبر مشکین و نام فنّی‌زاده در این سینما گم میشود باید هم امثال آقای بهداد که چیزی از تاریخ سینما و بازیگری نمی‌دانند به میدان بیایند. وقتی میدان از نام بزرگان خالی میشود انتظاری بیش از این نباید داشت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید