یکشنبه, 01 آذر 1394 22:00

پولاد کیمیایی به جمع بازیگران فیلم سینمایی "175 غواص" پیوست

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سی و یک نما-از اواسط آبان ماه سال جاری پیش ‌تولید فیلم سینمایی "175 غواص" به کارگردانی سعید چاری آغاز شده و طبق اعلام عوامل فیلم از اواخر آذر ماه در شهرک سینمایی دفاع مقدس مقابل دوربین می رود. از کسانی که در این فیلم ایفای نقش می کنند می توان به حمید فرخ‌نژاد، سید جواد هاشمی و دانیال عبادی اشاره کرد.همچنین پولاد کیمیایی جزو جدیدترین افرادی است که به تازگی به فهرست بازیگران فیلم 175 غواص اضافه شده است.البته بازیگران تنها به افراد نام برده شده ختم نمی شوند و قرار است تا چند هفته آینده مجموعه بازیگران این فیلم سینمایی تکمیل گردد.

 

به جز کارگردان، از سایر عوامل فیلم می توان محمد آزادی مهربانی به عنوان تهیه کننده، حسین ملکی به عنوان مدیر فیلمبرداری. ثنا صادقی فیلمنامه نویس، سید محمد پاچناری به عنوان مدیر تولید و ناصر ناصری منش را نام برد که تا کنون حضورشان مسلم شده است.

سعید چاری پس از دریافت پروانه ساخت فیلم "175 غواص" هدف خود را رساندن آن به جشنواره فیلم فجر اعلام کرد که نیازمند آماده شدن فیلم در زمانی مناسب است.گفتنی است هم اکنون فیلمنامه "۱۷۵ غواص" طبق نظر کارگردان و مشاوران پروژه روزهای پایانی بازنویسی را می گذراند و در حال بازنویسی مجدد است

175_غواص.jpg


اگر بخواهیم خلاصه ای از داستان این فیلم را بیان کنیم، در جریان فیلم بخاطر یک خیانت عملیات «کربلا ۴» لو می ‌رود.از این رو عراقی ها لشگری که فرمانده ای آن را حبیب و حاج عبدالرضا بر عهده داشتند زمین گیر می کنند و لشگریان همگی شهید و مجروح می شوند. حاج عبدالرضا تمامی عزمش را برای به عقب برگردان نیروهایش جزم کرده است اما، حبیب مجروحین را تنها نمی گذارد...
حبیب دیگر هرگز برنمی گردد تا اینکه در سال ۹۴ پیکر وی توسط حاج عبدالرضا که مسئول بخش تفحص است در یک گور دسته جمعی پیدا می‌شود که علاوه بر حبیب، پیکر ۱۷۵ غواص دست بسته که زنده به گور شده اند نیز در آن جا وجود دارد و آن ها را به میهن برمی گردانند.

تهران، شهرک سینمایی دفاع مقدس، اصفهان، مازندران و آبادان محل هایی هستند که برای فیلمبرداری این فیلم انتخاب شده اند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید