شنبه, 28 تیر 1399 18:32

کارگردان فیلم «پسرکشی»، از دغدغه هایش برای ساخت این فیلم می گوید

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سی و یک نما - کارگردان فیلم سینمایی «پسرکشی»، معتقد است که این درام پرتعلیق، جذابیت های مختلفی برای خانواده های ایرانی دارد.

 

محمدهادی کریمی کارگردان فیلم «پسرکشی»، درباره انگیزه ساخت این فیلم در برنامه هفت عنوان کرد: دوست داشتم سینمایی که در دهه ۶۰ دیدم و با آن عاشق فیلمسازی شدم فرا روی  مخاطبان  امروزی هم به تماشا دربیاید، سینمایی  که  علیرغم اشارات پنهان و آشکار و زیر متن ، قصه می‌گفت و سعی می کرد بدون دیده شدن کارگردان خود اثر دیده شودو متاسفانه در طی سال‌های بعد از بین رفت و کمرنگ شد.از این رو گمان می کنم این درام پرتعلیق  پس از مدتها جذابیت های مختلفی برای خانواده ی ایرانی داشته باشد.
کریمی که تازه ترین فیلمش را به صورت آنلاین اکران کرده است، درباره معضلات قاچاق فیلم گفت:  حتما باید راهکارهای محکم قانونی برای جلوگیری از قاچاق فیلم صورت بگیرد و  مهم ترین آن تناسب بین  جرم و جریمه در این مورد است ،ضمن آنکه قانون کپی رایت را  باید حتما اجرا کنیم چون هرچه دیرتر انجام شود به ضررهمه ی ماست هرچند تا اینجا هم فواید دراز مدت آن را از دست داده ایم ولی به هر حال حقوق مولف باید از  یک جایی و زمانی هر چه زودتر محقق شود.
 
 
 
او در ادامه افزود: بعضی از مخاطبین فکر می‌کنند که اگر فیلمی را در تلگرام ببینند به نسخه اصلی دست پیدا کردند در صورتی که اینگونه نیست؛ نسخه هر دو فیلم یکی است. اکران آنلاین  نه به خاطر شرائط فعلی که در کل یک آپشن است به نظرم برخی فیلم‌ها در فضای آنلاین بهتر دیده می شود. کرونا این فضای اکران آنلاین را تسریع کرد و بهتر است که با آن مقابله نکنیم.
 
کارگردان فیلم «کمدی انسانی» در پایان تصریح کرد:  چه نفی اکران درسینما و چه اکران آنلاین ،  در شرایط فعلی هردو اشتباه است، چراغ سینماها هم با رعایت پروتکل ها باید روشن بماند، امیدوارم از فیلم ها دراکران آنلاین حمایت شود. از تهیه کننده صادق یاری و تمام عوامل فیلم تشکر می‌کنم که من را در ساخت این فیلم یاری کردند.
 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید